Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Minden exem akivel jártam a szakításunk után megházasodott, gyereke lett. Én meg soha senkivel nem éltem együtt, kapcsolatom sincs és lassan 40 éves vagyok. A tervek mindig megvoltak. Én vagyok a nő. Mi lehetett ennek az oka? Nem vagyok rámenős? Vagy hogy jut el egy kapcsolat összeköltözésig? házasságig?
máj. 23. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nagyon nagy hülyeség összehasonlítgatni magad az exeid párjával őket miért vették el téged miért nem stb.

Akkoriban ők is fiatalabbak voltak, lehet nem voltak még érettek, komolytalanabbak voltak, lazábbat kerestek, és csak x idő múlva érezték azt, hogy házasságot akarnak.

máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

"hogy jut el egy kapcsolat összeköltözésig? házasságig?"

Jó, ha van két összeillő ember, és mind a ketten ugyanazt akarják.

máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ezt igy nullarol senki nem fogja tudni megmondani. Valoszinuleg van valami a viselkedesedben, amit legfeljebb egy pszichologus tudna feltarni. Sose keso elmenni rs segitseget kerni, hogy valtoztatni tudj rajta. A nagyobb tudatossag mindig meghozza az eredmenyet.
máj. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok férfiként, de elnézve a mostanra házas exeim életét (már amelyikről értesültem), egyáltalán nem érzek irántuk irigységet. Többen már váltak, van aki egyedül van gyerekkel, szar kapcsolatok még szarabb kapcsolatok hátán, nekem meg ezek egyáltalán nem hiányoznak, összehasonlítani meg pláne nem akarom magam velük.


F

máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem voltak fiatalabbak, közvetlenül utánam ismerték meg. Még mindig együtt van mindenki a feleségével. Annyira azért nem érdekel hogy ezért pszichológushoz forduljak. Úgysem lesz lehetőségem, összeköltözni vagy házasodni senkivel, gyerekem meg pláne nem lesz. Olyan emberek véleménye érdekelne akik hasonlóan jártak.
máj. 23. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!