Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten milyen kozossegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen kozossegi rendezvenyek vannak vagy programok, ahol kinaiakkal vagy japanokkal lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Igen, akar ismerkedes celjabol erdekel.
máj. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Kínái piácon mindig lehet kíniáiembellel iszmelkedni, ők vannak ott szokan, nádon szokan.


Japánnal meg valami anime-fesztiválon.

máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Japán nyelvvel foglalkozom, bizton állítom, hogy a japán fiataloknak nem jönnek be az európai lányok. Vagy max szexre, de kapcsolatra inkább japánt választanak. Nagyon nagy kulturális különbségek vannak, nem igazán működőképesek ezek a kapcsolatok, a távolságról nem is beszélve.
máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy ismim neki kínai barátja van, eladó volt a boltjában így jöttek össze.
máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 en nem szeretek altalanositani, de nemi kreditet igy is adok a szavadnak. Regebben csak "levelezni" probaltam japanokkal, de az is szenvedos volt. De en adok a dolognak eselyt.


Amugy csak amolyan baratkozos jelleggel gondoltam az egeszet, aztan hatha igy talal be valaki. De jelenleg inkabb csak uj embereket akarok megismerni, aztan erdeklodes utjan itt landoltam ebben a temaban.

máj. 23. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:
A japán alapítványt tudom ajánlani esetleg, oda sok budapesti japán jár, szoktak lenni programok sí.
máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!