Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gyáva sok férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gyáva sok férfi? (Lent kifejtve bővebben)

Figyelt kérdés

42 éves nő vagyok. Felregisztráltam társkeresőkre. Kimondottan csak szexre keresek partnert. Többen is írtak rám, pedig képet se tettem ki, csak a paramétereimet és életkoromat jelöltem.


Elkezdtünk írogatni egy pasival, aki közel lakik hozzám. Volt képcsere minden fajta, intim részekről is. Minden stimmelt, pörgött a téma. Később videochat szexeltünk is, az is jó volt, tetszettünk egymásnak.

Ez így kb két nap leforgása alatt. Utána megbeszéltük, hogy két nap múlva eljön értem a srác és elmegyünk hozzá egész éjszakára erotikázni.

A találkozó napján viszont reggel óta semmi jelzés messengeren, se telefonon. Este 6-kor én írtam már rá, hogy akkor esetleg meggondolta magát? Akkor hirtelen elkezdett hevesen írni, hogy ő ezt mennyire akarja, stb, eljön értem.


Viszont nekem az a gyanúm, ha akkor nem írok rá, akkor ő elsunnyogja a dolgot. Miért történt ez? Miért volt előző napokon olyan lelkes? 40 éves emberről beszélünk.


máj. 24. 10:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
67%
Undorító világot élünk, igen.
máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
87%
Az asszony mégse ment buliba, és így mivel otthon volt, nem akarta hogy megtépjen. Szóval csak a te érdekedben:P
máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
82%
Lehet felesége van!?
máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
1-es, nem az volt a kérdés, hogy undorítónak tartod-e a világot.
máj. 24. 10:33
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Betojt. A neten nagy csak az arca. Rengeteg ilyen van, előadja hogy ezt csinálná, azt csinálná velem, aztán (ha egyáltalán eljön) közli hogy mi lenne ha csak nyalna mert amúgy nem áll fel neki, vagy csak 2 percet bír.
máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Ezek a középkorú faszik akik néznek is ki valahogy mit gondolsz szinglik? Ha neked kellenek, akkor másnak is! Mindnek van felesége meg gyereke, ezek már nem kis gyerekek!
máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Elvált. És ő írt rám társkeresőn. Szóval fenn volt társkeresőn..
máj. 24. 10:33
 8/43 A kérdező kommentje:
Amúgy összejött a szex tali többször is. Ne rugózzunk már ezen a családos dolgon.
máj. 24. 10:35
 9/43 anonim ***** válasza:
31%

7

Ja lehet hogy elvált csak együtt élnek, és az asszony nincs oda a vendégekért, úgyhogy megkímélt attól hogy parókát kelljen viselned. Köszönd meg neki:P

máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Ja és nem szép pasi, de nekem tetszik.
máj. 24. 10:35
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!