Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként van párod? És fiú barátod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként van párod? És fiú barátod?

Figyelt kérdés

Van párom. 26 vagyok (nő) ő 23... Olyan fiatalok vagyunk. Hűségesek egymáshoz. De tényleg ez a dolgunk? Nem ismerkedni kellene másokkal és barátkozni? Van egy fiú akivel nagyon szeretnék barátkozni. Ha benne lenne programoznánk. De mindez álom marad és nagyon bosszant, hogy nem mehetek oda hozzá és nem követhetem be ártatlanul az instán például.

Ma megtehettem volna, egyedül mentem reggel, de éreztem, hogy ez nem lenne HELYES. NEM LENNE HELYES, mert csak a páromra gondoltam. Minden következményt át gondoltam, minden eshetőséget mindkét fiúval.... Nyelvi akadályok is lehetnek...valószínűleg lennének, vagy ez a fiú visszautasítaná az instás megkeresést is. De héj, lehet neki is van párja. Tökéletes lenne.

Reggelente az edzőteremben szoktuk látni egymást. Igazából ha egy pillanatra láthatom én örülök neki, hogy eljön. És érzem, hogy ő is örül, ha lát. De nem szenvedek amikor hétvégén 2 napig nem látom, viszont várom a hétfőt.

Amikor nem jön el akkor frusztrált és szomorú vagyok belül.

Múlt héten kimaradt egy hetet, a hetedik napra úgy éreztem ennyi volt. Lehetséges, hogy nem látom soha többet....de ma is szomorú vagyok és a sírás határán hogy nem lehetünk barátok soha.

A párom potenciális veszélynek tartaná, féltékeny lenne. Pedig én csak a partra akarok járni valakivel, elmenni görkorizni ilyenek, élni ezt a vibeot. A párom 195cm és 130kg...el sem tudom képzelni egy görkorcsolyán...

Mondjátok nyugodtan, hogy óvodás szinten vagyok, de nem érdekel. Vannak érzéseim és szügségem van barátokra. Fogalmam sincs hogyan kűzdjek meg ezzel. Az a fiú olyan őrülten jól néz ki, alacsony, mint én, fekete a haja, látom a bőrén, hogy olyan, mitn az enyém, csak lebarnul, de nem ég le. Arany nyakláncot hord ami a fényben csillog. Hát...én is elkezdtem hordani az enyémet.

Vasárnap van a szülinapom és igazából terveztem a barátomnak modnani, hogy egy barátot kérek....de ez lehetetlen. Ráadásul senkivel sem tudom ezt megbeszélni.


máj. 24. 13:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%

"amikor hétvégén 2 napig nem látom, viszont várom a hétfőt.

Amikor nem jön el akkor frusztrált és szomorú vagyok belül."


"Az a fiú olyan őrülten jól néz ki, alacsony, mint én, fekete a haja, látom a bőrén, hogy olyan, mitn az enyém, csak lebarnul, de nem ég le. Arany nyakláncot hord ami a fényben csillog. Hát...én is elkezdtem hordani az enyémet."


Szerintem te ebben a srácban nem a potenciális barátot láttad meg, hogy finoman fogalmazzak :D


Egyébként én 34 éves nő vagyok három hosszú kapcsolattal a hátam mögött (soha nem csaltam meg senkit) és én is azt kérdezem magamtól sokszor, hogy ez kell nekem?

Egy boldog kiegyensúlyozott élet izgalom, újdonság és vágy nélkül?

Akinek ez nem adatik meg biztosan erre vágyik, akinek világ életében ez adatott meg az sajnos elkezdni másképp látni a dolgokat és nem értékelni ezt a fajta életet és vágyni valami másra.

Nem tudom, hogy ettől rossz ember vagyok-e, lehet.

máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Nő vagyok, vannak női és férfi barátaim, illetve a párom férfi, akinek vannak férfi és női barátai.

A barátság ugyanolyan emberi ugény, mint a család vagy a párkapcsolat, szerintem viszont neked párkapcsolatra kéne az a srác. Te valóban potenciális párként írsz róla, mintsem egyszerű barátról (akkor a külseje például lényegtelen lenne).

25/N

máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Már rég mást akarsz, mint a párod. Javaslom, hogy önsajnáltatás helyett gondold át, hogyan tovább, hozz egyértelmű döntést és vagy lépj vagy maradj a párod mellett és legyetek boldogok. De ez a dilemmázás a legrosszabb állapot, mert idővel csak a kapcsolatotokat fogja emészteni, és ha arra jtunál, hogy mégis lépnél, minden visszatáncolt perccel csak raboljátok egymás idejét.


F

máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésedre nem válaszoltam.

Nincs fiú barátom, de én nem is hiszek ellenkező neműek közti önzetlen barátságban.

1.voltam

máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Ja, elnézést, ha csak barátként gondolsz a srácra, az más. De nekem úgy jött le, hogy már mint kiszemelt partner jelölt pedzegeted.


3-as voltam.

máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
A haverkodással nincsen gond, de az írásodból azonnal levehető, hogy te már most oda vagy azért a srácért. Úgyhogy azt a dumát hagyjuk, hogy te csak barátkozni akarsz vele.
máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Van párom és vannak férfi haverjaim is. A leírás alapján viszont te bele vagy zúgva a pasiba, nem barátot látsz benne.
máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én azzal is megelégednék. Nekem csak az a bizonyos érzés kell. Nem lehetek valaki barátja aki szimpatikus számomra vagy kölcsönös a szimpátia? Egyébként nem akarom elhagyni a párom, nekem nagyon jó vele. Szóval le kell élnem egy életet, így és már látom hogy a halálos ágyamon ez fog járni a fejemben. És nem léptem...nem léphetek. Nem tehetem meg azt amit akarok. Ne is legyünk barátok de hogy még a közösségi médiában sem. Ha eltűnik eltűnik..."elvesztem őt". Hát tényleg megszakad a szívem. Attól is megszakadna ha elveszteném a párom.
máj. 24. 14:12
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lány barátaim, de soha nem nyilatkoztam róluk úgy, ahogy te, kérdező, meg nem sóvárgok utánuk úgy ahogy te.

Te bele vagy zúgva, ezt egyértelműen le lehet vágni a fogalmazásodból. Szerintem ne raboljátok a jelenlegi pároddal egymás idejét, felesleges.


F

máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebbű dugás lesz more 🤣
máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!