Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mi lenne a reakciótok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mi lenne a reakciótok ha a férfiak elkezdenének eltűnni az online térből?

Figyelt kérdés

PÉLDÁUL: randi oldalak, Tinder, Facebook kommentek, lájkok stb...


Olyan értelemben értem az eltűnést hogy törlik magukat társkereső oldalakról, egyéb helyeken sem kezdeményeznének nőknél semmilyen formában.

Első körben gondolom öröm és boldogság lenne és/vagy semleges reakció, mivel a nők nem ott élik állításuk szerint a szociális életüket. Nyilván a perverzek, kapcsolat függők, lúzerek nem hiányoznának senkinek.



máj. 26. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmi, nem vagyok randi- és kapcsolatfüggő. A pasizáson kívül kismillió más dolog van az életemben.
máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a kapcsolatban lévő nők örülnének neki, ha nem kellene még attól is feljenek, a pasijuk hány csajjal írogat még...
máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Mivel csak egyetlen egy közösségi oldalon vagyok, és ott 99,9%ban nőket követek, ezért észre se venném.

Max abból hogy a gyk-n eltűnnek a provokatív kérdések.

máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
#2 Haha. Esetek többségében nem idegennel fognak megcsalni.
máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel tényleg eltűnhetnénk
máj. 26. 13:23
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
#5 Te most azt gondolod, hogy bárki is majd leborul a lábad elé, vagy lekapja a bugyit, mert kommentelgetsz ide-oda és fent vagy Tinderen?
máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Végre visszatérnének a valóságba és nem a Tinderen függnének minden este, ahol elképesztő módon válogatnak és a férfiak csupán 1-2 %-át hajlandóak jobbra húzni.
máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor a nők minek vannak ezeken az oldalakon?

Ne is a Facebookról beszéljünk, konkrét társkereső/randi oldal és fel vannak háborodva ha hozzájuk szólnak, egyenesen örülnének ha nem lennének férfiak, hol van ebben a logika?

máj. 26. 13:29
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

#8 Nem minden nőnek van üldözési mániája 😃

Azt meg, hogy nem mindig pozitív a fogadtatás azt köszönd azoknak a társaidnak, akik gusztustalan dolgokat írnak ismerkedési célból és még azt az egy mondatot sem tudják helyesen leírni.

máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy van rengeteg férfi aki tud helyesen írni és nem arról hogy mit csinálna a nővel az ágyban, és el is árasszák a nőket. Csak a bőség zavara áll fenn.
máj. 26. 13:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!