Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni, feldolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni, feldolgozni, hogy soha nem kellettem a nőknek?

Figyelt kérdés

És már valószínűleg, mivel elindultam lefele a lejtőn, nem is fogok.


Voltak rövidebb kapcsolataim, de soha nem kaptam igazán szeretetet, nem voltam fontos, ha találtak egy fokkal jobbat már ott is hagytak.


máj. 26. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem elfogadni kell, hanem felismerni a problémát, megoldani és tenni ellene, hogy ne így legyen.
máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Leszarjuk. Máshol hisztizz!
máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező! Hány éves vagy, hogy azt mondod, már lejtőn vagy lefelé? Az okát sejted, hogy mért nem vevők a közeledésedre? Egyébként kedves 1-es van olyan adottság, körülmény egyesek életébe, amin nem lehet változtatni, akárhogy akarná az ember, örülj, hogy neked nincs ilyen.
máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
30 elmúltam, nem közeledek már senki felé. Onnan gondolom, hogy megyek lefelé a lejtőn, hogy nem közelednek még annyira se felém a nők, mint eddig. Látom magam, hogy egyre rosszabbul nézek ki, egyre fáradtabb vagyok és kiégett, tele frusztrációval és a szociális életem zéró, igaz az a gyerekkoromat, tinédzser koromat leszámítva mindig is az volt.
máj. 26. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Annyi nő azért nem közeledik már, mint régen, mert egy részük elkelt, aki még szabad, lehet tudatosan akar egyedül maradni csalódás vagy egyéb okok miatt, egy részük pedig lehet arra vár, kezdeményezzen a férfi. Elfogadni a társtalanságot nem igazán lehet, csak tűrni, én is ezt teszem.
máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Normálisan, éld az életed.
máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Mindenkinek pontosan olyan az élete, mint amilyen a hitrendszere.


- meg tudom csinálni vs. áááá, nekem ez nem fog menni

- vannak céljaim vs. nincs értelme semminek

- megemelem a s*ggem és teszek magamért vs. punnyadok és panaszkodom


Szerinted a saját életedért ki a felelős?


Ne bssz már ki velem, 48 évesen, családos házas férfi létemre tele vagyok célokkal, heti 3X járok terembe, több diplomával vezető beosztásban, jó keresettel még mindig kinézek magamnak érdekes tanfolyamokat, adok a külsőmre. A feleségem is látja rajtam, képzeld ő is céltudatos, ő is foglalkozik magával minden téren, testileg, szellemileg. Hova van az leírva hogy az ember élete 30 éves koráig tart?


Ki vagy mi vagy te? Hogy jellemeznéd önmagad? Ha te találkoznál önmagaddal, akkor hogy vélekednél magadról? Negatívan?


Nos, akkor meg is van a kórképed, hajrá, tegyél önmagadért. Minden amit mentségedre felhozol, az csak nettó kifogás! Ezekkel nyugtatod magad. Megteheted, de akkor ismerd be hogy egy lúzer vagy, egy megrekedt senki. Ne is akarj nőt, ugyanis mire?

máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Én nőként vagyok ugyanebben a cipőben. Vagy kiteszed magad annak, hogy próbálkozol és lesz ami lesz, vagy beletörődsz, éled a mindennapjaid. Tudom, tök zavaró, hogy nincs kivel megoszd a gondolataid, érzéseid, de az élet engem is rákényszerített, hogy elviseljem a magányt, szeretetlenséget.
máj. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Én meg rengetegnek kellek de nekem nem kell senki

Az sem jobb

máj. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!