Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha elég szőrös a mellkasom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha elég szőrös a mellkasom, hasam és a hátsóm is?

Figyelt kérdés
Mellkasomon meg a hasamon is elég szőrös vagyok. A mellbimbóim körül is elég sok a szőr. Ez gáz? Csak mert félek ha egy lány meglátna, teljesen kiábrándulna... 18/f
2010. okt. 31. 08:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

20 vagyok, nagyjából egyezik a leírás, annyi hogy nekem a lábam is eléggé.

Volt egy csajom akit zavart. A kedvéért volt amitől megszabadultam, de azzal hálálta meg hogy megcsalt. Nah jó nem akkor hagytam ott, igazából ez volt a baj, hogy meg akart változtatni.

És van most egy lány az életemben aki marad is, mert neki úgy kellek ahogy vagyok. Férfiasan. Igazából csak téged zavar. Fogadd el, és mindjárt jobb lesz. Ne szedesd le, ne küzdj ellene, mert rosszabb lesz. Ilyen az alkatod.

2010. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A pasim szőrős (és pocakja is van). Szeretem, sosem zavart, sőt szexinek találom.

Közben tetszik egy csávó, aki egyáltalán nem az. Nem sokat láttam belőle, de emlegetni szokta, hogy milyen gáz, hogy nem szőrős, biztos férfiatlan.

Nekem tetszik a szőr, ha egy szőrös pasiba vagyok szerelmes. Ha meg épp egy csupaszba, akkor az tetszik.

2010. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is tetszik. Na jó, vannak különbségek... Van, ami igazán szép formájúra sikeredik. :)

Amúgy meg tényleg nem ez a lényeg. De még a külső jegyek között is nagyon sokadlagos.

2010. nov. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Soproniuni válasza:
1 srác/pasi ha már nőtt rá szőr akkor maradjon is szőrös! Abszolut nem gáz! Én 18 évesen már szőrösödtem. Mellbimbó, has és azóta már a hátam is szőrös és nem zavar. Ha valakinek tetszik akkor nézen meg ha meg nem tetszik akkor nem néz rám. Valaki megszeretni nem a szőrzetedért fog hanem önmagadért. A szőrzeted csak sokadlagos dolog lesz 1 kapcsolatban.
2015. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!