Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek aról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek aról a nőről, aki eltitkolja terhességét, azért szül meg egy gyereket, hogy magához láncoljon egy férfit, és egy családot szétszedjen?

Figyelt kérdés
Természetesen nem sikerült neki a család szétszedése.
2010. nov. 1. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy idióta.
2010. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezt a hibát nagyon sok lány elköveti amikor érzi a végét a kapcsolatnak és a félelmet hogy egyedül marad, és ez a lehető legrosszabb döntés egyike amit a nők hoznak!


Egy gyerek a mai világban nem jelent semmit ahogyan egy házasság is lófaszt sem ér ha színészkedésen alapszik.

Ha nem rögtön de egy idő után szét fognak menni mert csak a gyerek köti össze őket.


Jönnek majd a megcsalások a féltékenységek, leginkább a nő részéről, majd a férfi ezt meg fgoja unni és ha nem előbb hát később de el fogja hagyni , aztán persze fizetheti a gyerektartást és jönnek majd a megegyezések ki mikor láthatja a gyereket hol helyezik el.


Ha nem őszinte szeretetböl van együtt a pár és csak a csaj akar gyereket megbeszélés nélkül úgy hogy a pasi nem akarta akkor ez halálra van ítélve. És a csaj nagyot veszíthet .


1 gyerekkel a nyakán nehezebben talál majd valakit akivel boldog is lesz.


Szóval egy idióta, ÖNZŐ nő az ilyen!

2010. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elöntötte az agyát a trutyi. Ma már egyre több ilyen ember szaladgál, kezd a társadalom - sajnos - teljesen meghűlyülni. Az a férfi se százas, aki egy ilyen nővel lefekszik úgy, hogy nincs megfelelő biztonsággal meggyőződve a hatékony védekezés jelenlétéről.
2010. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Emellett azonban a férfit is hibáztatom, hiszen ő feküdt le a lánnyal védekezés nélkül, vállalnia is kell a következményeit. Én pl. vallási okokból sem mennék soha abortuszra, mert az én szememben az gyilkosság- gondolom, hogy a lány nem emiatt tartotta meg a gyereket, de van, akinél ez is benne lehet a pakliban.

Az nem szép dolog a nőtől, ha magához akarja láncolni a férfit a gyerekkel, ám a férfinak akkor is kötelessége gondoskodnia arról a gyermekről is.

2010. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen csaképpen pont azért, mert a férfi is volt a férfinek is joga van eldönteni tudja-e vállalni a gyereket!Nem kell mindent a férfiak nyakára varni.Utána meg követelni a gyerektartást!Ha az anya ugy dönt megszüli vállalja egyedül ,hát ne is követelözön utána semmivel!
2010. nov. 1. 14:52
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs az elejét elírtam ,ott volt...
2010. nov. 1. 14:56
 7/18 anonim ***** válasza:

De ha el is mondta volna, hogy terhes, a férfi akkor sem mondhatja neki, hogy menjen abortuszra, különben nem fizet, mert a férfi ugyanúgy "hibás" abban, hogy megfogant a gyerek. Márpedig a nő hordja ki, és megteheti, hogy nem veteti el, mert nem akar véget vetni egy ártatlan életnek - emellett az abortusz meddővé is tehet, aminek a kockázatát nem köteles vállalni a férfi kedvéért.

Nem tudom, jogilag hogy van ez, hogy ha a nő eltitkolta a terhességet, és most szembesíti a férfit a gyerekkel, akkor követelhet e gyermektartást egyáltalán.

Ha a férfi semmiképp nem akarja gondját viselni a gyermekének (ami az én szememben mondjuk szívtelen dolog, akkor is, ha ő nem akarta a gyereket, mert szegény gyerek nem tehet róla, hogy megfogant) akkor én a férfi helyében ügyvédhez fordulnék, mielőbb lerendezném a dolgot és ha kell, fizetném a gyerektartást, ha cserében békén hagy a nő.

2010. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jogilag úgy működik, hogy a pasinak le kell mondania a gyermekéről!


Viszont soha többé nem láthatja, soha nem érintheti meg és sosem fogja megtudni a gyerek hogy ki az apja. Legalább is 18 éves koráig nem.


És ha lemond róla akkor nem kell fizetnie a gyerektartást!

2010. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen mindekinek van joga egyedül döntést hozni!DE AKKOR NE KÖVETELJEN SEMMIT!Ha egyedül felmer vállalni egy gyermeke akkor viselje gondját!Mivel a férfi is ott volt neki is joga lett volna eldönteni tudja-e vállani !Ha nem tudja és a hölgy vállalja akkor az a hölgy egyedüli döntésde!Ne élősködjön utána a férfin!
2010. nov. 1. 15:38
 10/18 A kérdező kommentje:
Még annyit itt nem csak a pénzről van szó!Hanem pl:Gyereket ne követelje ,hogy látogassa,vegye a nevére stb...
2010. nov. 1. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!