Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ertem. Miert van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem. Miert van az hogy a lanyok azt mondjak a fiukra, hogy mekkora szemetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:26
 1/6 A kérdező kommentje:
pl. egy fiu egyutt van egy lannyal ,megtortenik a dolog de aztan elmulik a szerelem,vagy akarmi megtetszik a fiunak egy masik lany es szakit a csajjal. erre a lanyok azt mondjak:kihasznalt a szemet,meg hogy csak arra voltam jo neki. ez tiszta hulyeseg. azt hiszik a lanyok hogy egy fiu majd egy eleten at vele akar maradni es soha senki massal nem akar majd lefekudni? nevetseges!
2010. nov. 2. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg fiú megcsalja a barátnőjét, semmibe veszi, kihasználja.Viszont nem mellékes megjegyezni azt sem ,hogy rengeteg nő szintén ezt csinálja.Így szerintem nem csak a férfiak szemetek, hanem rengeteg nő is.
2010. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A nők érzelmesebbek, lehet nekik nem elég csak két hónap, aztán lapátra rakják.
2010. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

inkább az a nevetséges, hogy sok férfi azt hiszi, hogy az egész élet csak arról szól, hogy minél több nőt dugjon meg.


Akár hiszed akár nem, a nők egy részének mindegy, hogy hány férfival fekszik le az életben. Ha megtalálta azt aki mellett le tudja élni az életét, akkor onnantól TÉNYLEG nem akar már mással lenni. Persze ez nem feltétlenül igaz a tinilányokra, de köztük is előfordul ilyen.


23/L

2010. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
23 evesen meg eleg eretlen vagy hogy ilyeneket mondj. valami meseben erzed magad? a mai lanyok nincsenek tisztaba hogy mit jelent ferfinak lenni.
2010. nov. 2. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Na és mit jelent férfinak lenni?!?!Megjelölni minden fát?!Jó nagy s*ggfej vagy.És mégis miért lenne mese az,hogy valaki,ha megtalálja azt akire szüksége van,akkor másra nem is vágyik már?!Majd ha egyszer igazán szerelmes leszel,akkor nem hiszem,hogy el fogod hagyni őt azért,mert nehogy már azt higgye neked ő volt az utolsó nő az életedben.Ha meg igen,akkor idióta vagy.Az élet nem arról szól,hogy minél több nőt a farkadra húzz.Isten ments az ilyen pasiktól,mint amilyen te is vagy!

21L

2010. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!