Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal megyünk egy szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal megyünk egy szórakozóhelyre és én tudom magamról h az a nagyon izzadós fajta vagyok hogyan tudnám ezt megakadályozni legalább egy picit is!? . (részlet lenn)

Figyelt kérdés
pl:arcomról folyik a víz, a pólóm tiszta izzadságos (de úgy keményen minden hát has hónalj:S)hajam mivel hosszú így beiizzad és akkor gubancos lesz:S:Q kérlek segítsetek még nem régen vagyunk együtt és nem szeretném felfogni a hajam kiszeretném magam sminkelni is köszy előre a segítséget!
2010. nov. 6. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte zuhanyozz...hasznosabb, kényelmesebb lenne, ha felcsatolnád a hajad. Ha a dezodorok nem hatásosak, akkor hintőpor. De tényleg...ahol izzadni szoktál, vékonyan behintőporozod magad...ha smink, akkor valami vízálló, ilyen alapozó meg más izémicsoda felesleges.
2010. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszy szépen várom a többi hozzászóló vélémenyét is:)
2010. nov. 6. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos van olyan felsőd amiről tudod, hogy nem látszik rajta nagyon az izzadtság. válaszd azt.
2010. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az izzadt lányok :)
2010. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szerintem meg nagyon gusztustalan amikor egy csaj izzad:S(3válaszolónak)

köszy szépen mindenkinek h írt:)

2010. nov. 7. 10:31
 7/11 anonim ***** válasza:
A felsőd hónaljrészébe (hacsak nem ujjatlan) ajánlanám, hogy tegyél be hónaljbetétet. Az ilyen öntapadós kis szövet darabka (azt hiszem pamut, és ezért még a kellemetlen szagok ellen is véd). Diszkrét, nem látszik, és garantáltan nem lesz foltos a pólód. A többi résznél pedig, hogy elkerüld a foltot, ajánlanám a bővebb pólót, aminek eleve nem testhez álló a fazonja. A haj felcsatolása tényleg hasznos.
2010. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is van, hogy így járok...

dee, ha szűk cuccot veszel föl, akkor legyen olyan amin tudod, hogy nem látszik ha izzadsz, vagy inkább egy bő fazont, válletolós,hosszabb fazon egy cicanacival ugyanolyan jó buli cucc ;)

és hajad azt fogd fel igen, ha van frufrud akkor tűzd föl:)

2010. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszene és izgatna ha rám izzadnál akár a szex közben vagy csak úgy !
2010. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bírod amúgy a meleget ilyen izzadás mellett?

Ajánlom, hogy gyakran menj ki levegőzni, lehűtőzni kicsit, az is segíthet:) Amúgy szórakozóhelyeken nem nehéz megizzadni, legtöbbször dög meleg van mindenhol..

2010. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!