Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a fiú és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a fiú és a lány között a testi adottságokon kívül? Lehetnek valaha egyenrangúak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Soha nem lehetnek egyenrangúak, mert a nőket sok esetben lenézik, vagy hogy mondjam


például: különböző népeknél nem is örülnek, ha lány születik

a királyok idejében is csak a fiúknak örültek, persze tudom, akkor az miatt, hogy uralkodjanak, de akkor is


sajnos ez van :/

2010. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi kulturankban egyenranguak lehetnek, de egyformak nem. A ferfiaknak sosem szabadna arra torekedniuk, hogy elnoiesedjenek, a noknek pedig nem szabadna elferfiasodniuk. Sajnos ezt a tendenciat latjuk a nyugati vilagban. Mashol pedig valoban, a no nem is egyenrangu...szerintem bizonyos kulturakban sosem lesz az.
2010. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor a nő csak a szexre jó? A férfi meg az összes többire? Mi az amiben ennyire mások? A gondolkozás? És mikor különülnek el? A kisgyerekek szerintem elég hasonlóak.
2010. nov. 7. 19:38
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Az asszony nem ember és amúgy is a konyhában a helye.
2010. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok: azt senki sem mondta, hogy a no csak a szexre jo. Viszont a legtobb kulturaban a no csak a klasszikus feladatait lathatja el. Gyerekneveles, takaritas, fozes stb. Bar azert valljuk be, ahova a mi nyugati kulturank jutott, semmivel sem jobb a noknek. Az elferfiasodas miatt estek szet a csaladok nagyreszt. Valahol a ketto kozott lenne az igazsag.
2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy nőnek ugyan annyi joga van mint egy férfinak. És az a baj, hogy minden csaj a karierre hajt nem pedig a gyerekvállalásra (gyerekvállalás a 3-4 gyerek), de ez az államhatalmak hibája is, mivel a legtöbb országban nincsenek támogatva a családosok...


F/15

2010. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A férfi és a nő egyenrangúak, de különbözőek. Ez a kettő nem zárja ki egymást. A férfi és a női kommunikáció teljesen más, figyelmedbe ajánlom John Gray A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jönnek című könyvét, amely részletesen leírja a különbségeket.

Általában:

Nők jobbak a szervezésben, egyszerre több felé figyelésben, gondoskodásban, kommunikációban.

Férfiak bármit megszerelnek, jobban tájékozódnak, jobban kiállnak saját magukért és szeretteikért.

Nőknek mindkét agyféltekéjükben van kommunikációs központ, férfiaknak csak az egyikben!

Sok nő azért nem tud tolatni vezetésnél, mert máshogy működik a női logika mint az autó:

férfi logika szerint (és az autó mechanikája szerint) ha hátrafelé menetben jobbra tekered a kormányt az hátra jobbra megy

női logika szerint ez esetben hátra balra kéne mennie

2010. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"gyerekvállalás a 3-4 gyerek"


Konnyen mondja ezt a ferfi (fiu), akinek nem kell szulnie, akinek nem kell otthon lennie a 3-4 gyerekkel stb. En orulok, hogy 2 gyereket tudok vallalni. Eu. okokbol tobbet nem tudnek es az, hogy te engem, 2 gyerekeset nem tartasz szulonek, mikor neked 1 gyereked sincs meg, az nonszensz. Mar 1 gyerek is gyerekvallalas.


Egy anyuka

2010. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem a mostani, vagy a korábbi helyzetre vagyok kiváncsi, hanem a filozófiára.

A fő különbség a hormon? Vagyis a lányok csak a hormon miatt gondolkoznak úgy ahogy, és a férfiak pedig jól?

18/Lány vagyok.

2010. nov. 7. 21:08
 10/14 anonim ***** válasza:

Vagyis a lányok csak a hormon miatt gondolkoznak úgy ahogy, és a férfiak pedig jól?


Te ezt most komolyan kerdezed? 18 evesen? A ferfiak csakis jol gondolnak, a nok meg "ugy"?? Nem az egyent kellene nezni - nem nelkul?

2010. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!