Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel pár hónapja írogattam de összevesztünk és most írni akarok neki hogy nem békülnénk ki, de nemtudom hogy jó lesz mert kiszámítható hogy azt írja hogy nem szóval else merem küldeni a levelet.Szerintetek elküldjem vagy hadjam?Azért nemtudom mert lehet hogy azt írja nem sőt biztos és nem akarom hogy azt gondolja hogy ilyen kérdésekkel zaklatom.Szóval várom az értelmes válaszokat
2010. nov. 12. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem küld el. Nem veszíthetsz semmit.
2010. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó.Mondjuk jobb mintha megse próbálnám.
2010. nov. 12. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről van szó.
2010. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elküldtem!Remélem igen lesz a válasz.De nem sok esély van rá.:(
2010. nov. 12. 13:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!