Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szoktatok izgulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok izgulni lányok a férfi nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
fel...?:$
2010. nov. 12. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Izgulni? Miért kéne izgulni?
2010. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyat tudnék neki mutatni, amiből nem lát napi huszat.
2010. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

hát már ne is haragudj, de megtapsolnám azt a nőt,lányt, aki felizgul, miközben a férfi nődoki kenetet vesz...

nem is értem, hogy jut eszébe ez valakinek is.


menj urológushoz!

2010. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Én szoktam izgulni, de azért hogy mit mond, és nem rá. Mivel 3 hónapja van visszatérő fertőzésem, én már görccsel a gyomromba megyek oda, hogy vajon megint aztmondja e, hogy fertőzés...pont ma voltam megint.
2010. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én még nem voltam nőgyógyásznál, azért kérdezem
2010. nov. 12. 17:53
 6/12 A kérdező kommentje:
milyen az,amikor kenetet vesz?
2010. nov. 12. 17:53
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Elég kellemetlen, belédnyom egy egész hosszú fülpisza kinézetű műanyag valamit és jó mélyen megbökdös vele, nekem ma vettek először ilyet életemben, nem volt túl kellemes érzés, de a gyógyulás érdekében mindent. Aztán úgy megnyomkodta az amúgy is iszonyúan fájó petefészkemet, hogy azthittem odapisilek..
2010. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

te komolyan attól parázol most, hogy ha elmész nődokihoz, fel-e fogsz izgulni rá? vagy mi van?


egyébként én utálok nődokihoz menni, de ki nem. a muszáj és a biztonság nagy úr.

nálam mindig ez van:

felülök abba a nyomi székbe, aztán

nődoki: csússzon lejjebb

leszúszok

doki: még lejjebb

hát mondom nem hiszem el, a szádba csússzak vagy hova?persze ezt magamban, és csúszok lejjebb

doki: na mondjuk jó lesz

na végre

doki: lazuljon el, nem fog fájni(sablon duma. persze hogy nem fog fájni, hiszen ő ezt pontosan tudja, hogy milyen érzés, mikor fedetlen alsótesttel teljesen világosba premier plánban mutatod magad egy idegennek, aki belédnyomja azt a kacsát és ott tekergeti benned)

mivel teljesen le vagyok merevedve, így megint rám szól, hogy lazuljak el. na akkor kezdem el magamban énekelni a nagy slágert: "próbálj meg lazítani..." és csak éneklem magamban.

aztán mondja, hogy készen van. nagy megkönnyebbülés. ugrás a székről, be az öltözőbe, gatya fel, és utána még diskurálok vele, hogy milyen gyógyszert kell szednem.

így nagyjából ennyi. egyébként nem fájdalmas. najó, néha.


ja, és ha csak kenetet vesz az egyáltalán nem fájdalmas és két pillanat az egész.

2010. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

18.09-es

Hát ez oltári:D most jót nevettem, de tényleg így szokott lenni, ez a leljebb csúszás, meg az ellazulás, nekem is szólvagy háromszor hogy csússzak leljebb és lazujak, még jobban.. de te tökéletesen leírtad azt, hogy mit mond és hogy kb, mi nők mit gondolunkekkor :D

2010. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

18:09-es! Nagyon tetszik a stílusod :D nagyon jó pofán leírtad :)


Amúgy. Én egyátalán nem tudom élvezni, hogy egy idegen férfi nyúlkál bennem, vagy ha csak néz... brr. beleborzongok még a gondolatbai s. Ha a párommal játszanánk ilyen szerepeset, akkor se tudnám elengedni magam. :D


20/L

2010. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!