Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem nála? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem nagyon, de tudom hogy neki tetszik valaki(akinél nincsesélye). Most voltunk táborban együtt, és este kb 2órát beszélgettünk úgy hogy fogta a kezem, és a lábával az enyémet simogatta, és ezen kívül is sokat szoktunk beszélgetni. De szerintem még utána se változtatta meg véleményét. Lehet azért nála még esélyem?
2010. nov. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, simán
2010. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze
2010. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!