Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Egyetértete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Egyetértetek-e vele vagy nem?

Figyelt kérdés

Főleg lányok, nők véleménye érdekelne.Arra kérlek sokan írjatok, szeretném ha hosszú vita, illetve nem is vita hanem beszélgetés lenne ebből a témából.A következő Tisza Kata idézetet kéne kommentálni:

"Mi, nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. (...) Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak. Á, dehogy változnak! Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk. A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez." Ti kikre buktok lányok és miért, csalódtatok-e benne.Erre lennék kíváncsi.


2010. nov. 14. 02:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb nő a rosszfiúkra bukik. Tehát legtöbbjükre nagyrészt vagy teljesen igaz ez az idézet.

20/F


Egyébként lehet, hogy nem a legjobb időpontban írtad ki a kérdést, ha sok választ szeretnél.

2010. nov. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség!

nekem sosem tetszettek a rosszfiúk

a romantikus fiúkat szeretem (:

22/L

2010. nov. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem a rossz fiúkra bukok. Van bennük csáberő, ez tény, de kapcsolatot sose kezdenék ilyen sráccal, ugyanis nincsenek olyan tévképzeteim, hogy na majd én megváltoztatom. A pimaszság viszont fel tud dobni egy kapcsolatot, de csak bizonyos határokon belül.

20/l

2010. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem van benne valami igazság...:) Márpedig azért, mert pont ettől izgalmas a kapcsolat. Történnek a dolgok...Néha kell is egy kis "játék", h ne legyen unalmas, és h legyen kihívás.
2010. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert üresek és nem tudnak szeretet adni. Ezért olyan sok a boldogtalan kapcsolat, a felszínt látja mindenki, ami hamar elkopik, és aztán élnek egymás mellett mint a zombik, boldogtalanul. Én az erős, magabiztos de érzékeny férfiakat szeretem, akiket csodálhatok és tisztelhetek. És mindig is ilyen barátom volt.


A rosszfiúkban a nagyon ostoba lányok látnak fantáziát, akiknek fogalmuk sincs, mitől lesz egy kapcsolat boldog, tartalmas és örömteli. Ők annyit látnak, hogy valami izgi, de egy idő után minden rosszfiúságon átlát az ember, megunja, és kidobja a kukába, mert a felszín hamar elkopik.

2010. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ÉN személy szerint Tisza Katát egy ócska riba*c-nak tartom.Ne nyilatkozzon már az összes nő nevében mert egyáltalán nincsen igaza.
2010. nov. 14. 16:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 14. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!