Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dugtatok már valamit a pénisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dugtatok már valamit a péniszetekbe?

Figyelt kérdés

Láttam egy filmen, hogy egy pasi egy direkt erre a célra létrehozott vibrátort nyomott a péniszébe és meglehetősen élvezte is. Gondoltam kipróbálom én is. Megtisztítottam egy erre alkalmasnak gondolt tárgyat és megpróbáltam. De nekem valahogy nem esett jól. Csípett mikor bedugtam és utána is még kb 15-20 percig megmaradt a kellemetlen érzés.

Valaki próbált már hasonlót? Kérem azokat akik leakarnak szólni hogy inkább keressenek más válaszra váró kérdést.


2010. nov. 14. 03:29
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
hát én anyud valagát dugtam a péniszembe,de nemtom mennyire hasonló!
2010. nov. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még nem de meséltek nekem olyat hogy a pali a csaját nyomta hátulról és előtte a csajszi dinnyét evett és a csávó péniszébe bele került egy dinnyemag és begyulladt szal óvatosan csak.
2010. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a II. világháborúban a náci Németországban a koncentrációs táborokban a kínzás egyik formája volt hogy a zsidókkal rengeteg vizet itattak, aztán felnyomtak a húgycsövükön keresztül egy vékony üvegrudat és aztán külsőleg széttörték... így aztán amikor megindult a vizelés, a szilánkok kicsusszantak, de gondolom nem kell mondanom, milyen "kellemes" érzéssel járt...


figyu, a húgycső baromi szűk (pár mm), ezért akármit akarsz belerakni, nem fog izgatni, sőt ez egyike a legdurvább fájdalmaknak, amit érezhetsz a szervezetedben... úgyhogy szerintem semmiképp ne folytasd! ennél még az is jobb ha a fenekedbe dugsz valamit pedig az se 100-as viselkedés...


most nem leszólni akartalak, csak hangsúlyoztam, hogy ez nagyon káros következményekkel járhat rád nézve


száz szónak is egy a vége, nem nagyon ajánlott, hogy próbálgasd, feltéve hogy nem szándékozol radikális változásokat, torzításokat végrehajtani a testeden (mert olyan is van, de ezt inkább nem firtatom)

2010. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ceruzaelemet
2010. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer próbáltam ilyet, egy vékony, hajlékony PVC-szigetelésű rézdrótot félbehajtottam és bedugtam a húgycsőbe, és úgy vertem. Érdekes volt, nem kellemetlen, de nem is különösebben kellemes. Sztem ez is amolyan fétis, ha izgatónak találod, csináld, de egyébként nem sok értelmét látom. Sztem a megfelelő síkosítás fontos, én már tiszta előnedv voltam, amikor ezt csináltam, így könnyen becsusszant.


Viszont miután végeztem és kihúztam, az első vizelés csípett egy picit, nem tudom, ez mennyire általános, de én azóta nem csináltam, annyit nekem nem ér meg.

2010. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja múltkor Sherman tankot:P
2010. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a csajokra kéne hagyni... Nekik bedughatod, ne magadnak dugdosd a dolgokat. xd
2010. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lázmérőt
2018. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!