Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van mentség a párkereső nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mentség a párkereső nők ilyen fajta viselkedésére?

Figyelt kérdés

A legtöbb mai fiatal nő a csillagos egekbe emeli az elvárásait jövendő partnerével szemben. Rengeteg kérőjét dobja vissza, mert valamiben nem elég jó neki, pl. nem elég lehengerlő a szövege, kisebb az autója az elvártnál, gyúrnia kellene még, túlságosan kedves az ízlésének, stb...

Vagyis mindenáron csak a kifogásokat keresi velük kapcsolatban. A visszautasítás pedig gyakran nagyon durva szokott lenni.

Így tellik el sok-sok év. Nagy néha akadnak neki megfelelő partnerek is, de ők csak rövid ideig maradnak.

Miután túllép egy bizonyos kort, a herceg pedig nem akar megérkezni, pánikba esik és hirtelen felfedezi az általa addig csak "nevetséges balek"-nek tartott férfiakat és teljes erővel kezd el kaparni utánuk, míg pár évvel előtte páros lábbal rúgta ki őket, minden lelkifurdalás nélkül.

Én ezt nagyon undorító magatartásnak tartom. Ti nem?


2010. nov. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is annak tartom:)

Mivel a nő egy önző barom volt vagy pedig idióta...

2010. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt nézzétek meg...

így van...

[link]

2010. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez istencsászár volt! Köszi! :))
2010. nov. 17. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akik elfogadják az első pasit, aki érdeklődést mutat irántuk, átmeneti megoldásnak, és dobják, ha találkoznak egy jobbal. Akkor meg az a baj.
2010. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:)
2010. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az ilyen nőket, nő létemre szánalmasnak tartom. ismerek is pár ilyet.

én vagyok a tisztelet a kivételnek típus.

beláttam, hogy mivel én sem vagyok tökéletes, ezért a pasim sem lesz az.

igen, van rajta jelentős túlsúly, de iszonyat jó a szövege, intelligens, szorgalmas, pörgős.


azok a nők, akik képtelen lejjebb adni, azok meg majd megrohadnak magányosan. az ő bajuk. :P

2010. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!