Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes ha a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a barátom a nemi szervéhez nyúlt és utána megujjazott? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2 hete kb. pettingeltünk, és a barátom a péniszéhez nyúlt és utána megujjazott. Nem volt semmilyen rosszullét,semmi más tünet...de mégis aggódok egy picit...már két napja hőemelkedésem van, azt mondták, hogy azért is lehet mert meg fog jönni...mostanában kéne,de nem állt be rendszeresen,mert nem szedek semmilyen tablettát. Az utóbbi 1napban az alhasam kicsit pufi,de nem fáj meg semmi és egy kicsit hisztisebb is vagyok...
2010. nov. 17. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán került-e ondó vagy előváladék a kezére...
2010. nov. 17. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem került rá, akkor nincs gond, lehet hogy most jön meg a havid. De ha mégse, akkor nemártana megkérdezni a barátodat mielőbb..
2010. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 1000% hogy nem.

Kicsivel több "anyag" kell ahhoz.

2010. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert egy hisztis kislány vagy,aki megint csak semmit nem tud sem a szexről,sem a fogantatásról,de a lábát már széttárja..aztán sipákol minden sz.artól. Hány éves vagy? 13? 14?
2010. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat.

amúgy 16 vagyok és ha jól tudom ez az oldal azért van hogy kérdezzek.

ha csak bunkó választ tudsz adni,akkor nem is kell írni

2010. nov. 17. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:

És megkérdezhetem hol voltál biológia órán? Láttál már biosz könyvet? Nálatok nem volt felvilágosítás? Bár gondolom jót röhögtetek a hátsó sorban, mert az a menő..

Ennyi ésszel nem kellene szexelni, semmilyen formában. Olvass már utána, mi kell a fogantatáshoz! Mellesleg 2 hét után még nem "puffad" a hasad..kell ahhoz még 3-4 hónap is. De gondolom te még erről sem hallottál. Lehet bunkó vagyok,de legalább nem vagyok ostoba.

2010. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ennek az oldalnak az a lényege hogy a kérdező kérdez, aki meg válaszol, az hasznos választ ad.

egyébként szóról szóra le van írva a biológia könyvben hogy hogy eshetsz teherbe? :)

azért vagy sztem hisztis, mert meg fog jönni, ilyenkor én is hisztis vagyok. :)

és akinek elege van már ezekből a kérdésekből..

mégiscsak gyakorikérdések. :)

2010. nov. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!