Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban tartanak az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban tartanak az emberek, egy aránylag kigyurt nagydarab férfitol, mint egy vékony sráctol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
ja
2010. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
általában igen... de a törpe cigánygyerek kolompár maugli-tól is sokan féltek... meg vannak ezek az 50 kilós raj romacsávók dinnyével a hónuk alatt tőlük is tartanak az emberek...
2010. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán félek egy kigyúrttól sem. Ezért ők félnek tőlem, mert vékony vagyok, és nem rezelek be.
2010. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pff... Minek félnék? Az ereje miatt? Mire ő megütne, már rég lekeverek neki vagy 3at.
2010. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Toreador ***** válasza:
Én se félek egyik fajtától se, pedig lenne rá okom. Ráadásul lány vagyok...
2010. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyílván. A látványos fizikai erő elrettent. Persze tudni kell "viselni", mert a magabiztosság még többet jelent.
2010. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kisugárzás kérdése.Arc,megjelenés,viselkedés.Én vékony vagyok,mégis sokan tartanak tőlem,meg a lányok megijednek :D Magas vagyok ugyan,de vékony,le van borotválva a fejem meg eléggé össze vagyok tetoválva és sokan ránézésre megítélnek,hogy márpedig én egy állat vagyok.Pedig a leg szelídebb emberek közé tartozom (: 20/F
2010. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, utolsó. Félnek a lányok.
2010. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 skorpio24 válasza:
Elméletben igen. Gyakorlatban van néhány dolog amit meg lehet tanulni és még ijesztőbb. És most nem csak a harcművészetekről beszélek. Mindenki abbahagyja a bunyót ha elröhögöd magad félig mániákusan. Saját tapasztalat hogy ezzel nagy mentális kontrollt gyakorolsz rájuk.
2016. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!