Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarország tényleg egy fertő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarország tényleg egy fertő?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim Ausztriából, Svájcból.. akik ellátogattak ide, voltak bulizni.. és egyszerűen elképedtek, amikor látták, milyen egyszerű felszedni Magyarországon csajokat, mind úgy kínálja fel magát, mint egy qrva. (természetesen ezt a 'mind'-et nem szó szerint értem, nem szeretnék annyira általánosítani, én is lány vagyok, de engem is meglep, h mi folyik itt már.., de légyszi egy picit hagy általánosítsak!!)

Szóval a lányok minden ismeretség nélkül egyből bármit megtesznek a pasiknak... egyszerűen nincs már becsületük.. de ezek szerint ez csak nálunk van így, mert náluk először beszélgetni szoktak hosszan.. és csak utána jöhet bármi intimebb..

és én arra jutottam, h az ilyen csajok tették a mai fiúkat olyanná amilyenné, h csak a lyukra mennek.. csakhogy ezzel a normális lányok szívét törik össze.. Ti mit gondoltok erről? 18L


2010. nov. 20. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Fertő, nem fertő, eszetekbe ne jusson olyanoknak lenni mint az osztrák csajok :D:D
2010. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most szarszexeltem egy svaci pasival.
2010. nov. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Fertő az egy tó.
2010. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért milyenek az osztrák csajok? :O


amúgy lehetséges, hogy azért volt ilyen tapasztalata az ismerőseidnek, mert külföldiek. vmiért a külföldiek mindig vonzóbbak, de amúgy az se mindegy, hogy hova mentek el bulizni

2010. nov. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
persze hogyne. Más meg jön ide 30 évesen még nem volt nővel, mert nem tudja mit tegyen. Aki csak egy kicsit selejt, annak már semmi sem jut.
2010. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod, amíg az ilyen lányokra igény van (vagyis a pasiknak tetszik ez) addig bizony lesznek ilyen lányok. (Kettőn áll a vásár.)
2010. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most az miért baj, ha valaki harminc évesen még nem volt nővel?

Nekem azt mondták, hogy sosem késő elkezdeni. Gondoltam én ráérek...

2010. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem, nem azt mondtam hogy baj, hisz énis hasonló cipőben járok, de még nem vagyok 30 :)


csak arra akartam utalni, hogy ha ez az ország egy fertő, minden lányt könnyű megkapni, akkor hogy lehet, hogy idáig 2x úgy átbsztak, mint szart a palánkon? Ez ilyen könnyű?

2010. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annak könnyű minden lányt megkapni, aki jól néz ki. A legcsúnyább férfiakkal még a legnagyobb ribancok se állnak szóba.
2010. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem mondták. Az összes álerkölcsös kis szüzike csak a csúnya pasival visszahúzódó, de három perc múlva már a neki tetsző jóképű vagy külföldi farkán pörög. Elég sok ilyet láttam már, meg az én külföldi haverjaim is ezt mondták, amikor ide jöttek látogatni, hogy a magyar nők a leggátlástalanabb ribancok egész Európában, ha külföldi szót hallanak, már szopják is a fa*szod. És ezek sokszor "értelmiségi, érett, felnőtt" nők, nemcsak a tinipitsák.
2010. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!