Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a festett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a festett szőke lányokról/nőkről? Egyből lenézitek őket?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, festett szőke hajam van, szép testem, modellkedek, mindenki egyből lenéz, hogy biztos buta. de nem vagyok az.
2010. nov. 20. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem néznélek le, legalábbis a külsőd miatt biztos nem...(kivételek mindig vannak, de nem hiszem, hogy te az vagy)
2010. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne viselkedj úgy, és nem fognak lenézni (biztos van vmi oka, de az nem a hajszíned)
2010. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem hogy jól megb@sználak, ahogy a férfiak többsége is.
2010. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
meg se kell szólalnom, már mindenki azt hiszi biztos ez egy hülye buta szőkenő. Emiatt is a média a hibás..
2010. nov. 20. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél pontosan? Hogy ne csak a testedért és a kinézetedért szeressenek? Aki igazán számít neked, vagy akinek igazán számítasz azzal úgy is megismeritek egymást annyira hogy meglássa hogy nem vagy hülye, aki meg az utcán elmegy melletted és ezt gondolja, annak miért nem sz@rod le a véleményét?
2010. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 kivétellel csak szőke barátnőim voltak, volt közte okos, meg hát nem éppen aggyal megáldott. De például bennem egyáltalán nem él az az előítélet, hogy szőke= zokni. Mikor kiejt valamit a száján, vagy tesz egy karmozdulatot akkor lesznek előítéleteim.
2010. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!