Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért meleg az összes jó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meleg az összes jó pasi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17:55-ös fején találta a szöget.
2010. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én nem vagyok búza
2010. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Hetero jó pasi vagyok, akarsz ismerkedni?:D
2010. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
90%
nem az összes jó pasi meleg....de jó is lenne.. :P :D
2010. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha jól néznek ki, akkor megnézik őket a meleg fiúk, ez először csodálkozással, majd büszkeséggel tölti el őket, aztán fantáziálnak stb. stb. A lányok meg mindig ott csüngenek rajtuk, tehát természetes és lassan unalmas számukra, hogy minden lány őket akarja, szeretnének kimozdulni ebből. Mindig az az izgató, ami különleges, ami elérhetetlen. Ezért van az, hogy legtöbbször a csinos fiúknak baromi ronda barátnőjük van, akik nem másznak rájuk, mert úgyis tudják, esélytelenek, így izgatóvá válnak, ráadásul mindent megtesznek a fiúnak, amit a csinos lányok nem.
2014. máj. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!