Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lennétek fiuk? Fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Lányok lennétek fiuk? Fiuk lennétek lányok? Miért? (én 14F és lány lennék jobban:D)

Figyelt kérdés

Nemet,kort,és hogy miért irjátok le

Elöször is én nagyon is szeretnék lány lenni mert akkor nem lenne nehéz olyan a lányokkal randizni kezdeményezni mint pl ha összeakarok jönni egy lánnyal visszautasit(ami nagyon bunkóság mert a fiu mindent belead) és menstruálni is lehet de viszont szülni nem szülnék és egy csomo cuccom lehet.

ÉS HOGY MIÉRT JÓ FIUNAK LENNI?

Azt már tudjátok:D. De azért fiunak se rossz lenni de én lány akartam volna lenni.:D


2010. nov. 22. 19:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Ejj takarodj már innen
2010. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én szeretek fiú lenni, nem tudnám megmondani miért, csak úgy!

24/F

2010. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18 f vagyok es szeretek f lenni.
2010. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én.. meg szeretnék meghalni, új életet kezdeni:(
2010. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Néha.. ez az érzésem.. sajnos mostanában elég sűrűn.
2010. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Én csak arra lennék kíváncsi milyen érzés nőként maszturbálni!


16/f

2010. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Operáltasd át magad -.- B*romarc .
2010. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Elöször is én nagyon is szeretnék lány lenni mert akkor nem lenne nehéz olyan a lányokkal randizni kezdeményezni mint pl ha összeakarok jönni egy lánnyal visszautasit(ami nagyon bunkóság mert a fiu mindent belead)"


Először is, tanulj meg írni ahelyett, hogy ilyen hülyeségeket hordasz össze.

Ha egy lány visszautasít téged, az még nem feltétlenül bunkóság a lány részéről.

Csomó cuccod fiúként is lehet, nem kell ahhoz lánynak lenned.

2010. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

én lány vagyok, és örülök, hogy lánynak születtem! miért?

sok okból...hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért imádok lány lenni, és miért utálnék fiú lenni! 15/L

2010. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Szóval szerinted menstruálni olyan zsír dolog lehet. Inkább töröld magad innen, minthogy ilyen baromságokat beszélsz. Én meg tudod mit? Pasi akarok lenni, mert akkor lehetnek merevedési gondjaim! Hülyegyerek.
2010. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!