Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek-e terhes ha görcsölök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek-e terhes ha görcsölök és ha megjött?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja voltunk együtt a barátommal nem védekeztünk de nem ment el. 1 hete érzem a menszesz előtti jeleket ( mell csomósodás, hát fájás, görcsök). Mégis nyugtalan vagyok, hogy az előváladéktól bármi lehetett... tesztet nem csináltam mert ma megjött úgy görcsölök mint álltalában és ezen kivűl semmi furát nem éreztem.
2010. nov. 23. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy terhes lennél!!!!!!!
2010. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj de jó. Kérdem én, hogy ha aggódsz, akkor miért nem védekeztetek? Miért jó neked, hogy utólag szenvedsz, nem-e vagy terhes? Borzasztó ostoba a mai fiatalság...
2010. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lehetsz terhes...MÉG...mivel annak a szerencsétlen megtermékenyített petesejtnek kell vagy 1,5 hét, amíg beágyazódik és ONNANTÓL beszélünk terhességről


amúgy meg védekezés nélkül szexelni baromság, mert nemcsak terhes lehetsz, hanem nemi beteg is

2010. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megjött, akkor nyilvánvalóan nem lehetsz terhes.


"10 évesek ne szexeljenek"

2010. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!