Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikulásra mit vegyek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikulásra mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nem édességet akarok és nem is mikulásos dolgot..valakinek van valami jó ötlete?:)
2010. nov. 25. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vegyél neki mikulásfejes óvszert. És hama próbáljátok ki
2010. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

olyan van?:D:D



vegyél neki parfümöt ;)

2010. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

valamilyen parfüm spray vannak ilyen férfi ajándékcsomagok rossman meg ilyen helyeken ilyeneket szerintem...

vagy ha maradandót akarsz akkor mondjuk egy farmert pulóvert ilyesmit...

most hirtelen ezek jutottak eszembe

2010. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
az a baj most volt a születésnapja és ruhát meg parfümöt kapott:S szóval azokon kivül kellene valami más
2010. nov. 25. 20:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Vegyél neki télapó tangát!

Tessék még képet is adok.:D

[link]

2010. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ááááááá neemm:D amugyy aranyoss:D
2010. nov. 25. 20:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez csak mikulás nem kell nagy dolgot venned parfüm meg ilyeneket ráérsz karácsonyra...valami apróság is elég, mondjuk egy X3-as BMW :) neem amúgy valami apróság elég...vegyél egy névre szóló törölközőt vagy passz
2010. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

20:29es vagyok

Amúgy viccet félretéve, szerintem valami kisebb dolog is elég. Pl. csokoládé, annak mindenki örül:) (kivéve ha nem tejallergiás- bár akkor étcsoki). Inkább gyűjtsél valami nagyobb dologra, amit karácsonykor oda tudsz neki adni.:)

2010. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Javítva: kivéve ha tejallergiás
2010. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen igen:) az az igazság hogy ez az első mikulásunk együtt és valami maradandót akarok..nemm csak csokit..valami kisebb dolgott csakk nem tudom mit:S
2010. nov. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!