Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltatok volna, ha valaki ezt tette volna veletek? "közeledésnek" hittétek volna, vagy bunkóságnak?

Figyelt kérdés

Ma helyijáraton leült mellém 1 csaj,nekem nem igazán tetszett, de mikor ránéztem a kezére, hát ááá.. nagyon durván kiszáradt a keze a hidegtől(ki volt sebesedve).

Én úgysem vagyok olyan fázós típus, na meg nekem jó a nadrágzseb is, és gondoltam odaadom neki a kesztyűmet.(Persze nem kellett volna visszaadnia, mint írtam, nem vagyok fázós típus), tényleg neki adtam volna, csak aztán eszembe jutott, h. mi van, ha ezt közeledésnek venné, vagy lebunkózna, mert arra gondolna, hogy én azért akarom neki adni, mert azt hiszem, hogy szegény kiscsajnak nem telik még 1 rossz kesztyűre sem. Aztán benyúltam a kabátom belső zsebébe , és akor vettem észre, hogy a kesztyűm otthol maradtXD :D, szóval még ha akartam volna, sem tudtam volna neki adni.

Kort is, köszi!


2010. nov. 26. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és tényleg nem csak "fel akartam volna őt szedni", de áááá.. annyira csúnya volt a keze:S,szinte még most is előttem van.
2010. nov. 26. 15:03
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!!!!!!!!!! -.-"
2010. nov. 26. 17:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves lett volna tőled.
2010. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!