Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttem siránkozni mert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttem siránkozni mert nincs senkim, valaki felvidíthatna (? )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok ,nem vagyok se szép se ronda.Szinte az összes bnőmnek volt már fiúja,de engem mindig elkerültek a fiúk.a moziba ma belegondoltam h de jó lett vna ha egy fiúval mentem volna,aki szeret meg minden.De nekem miért csak ennyi jár a 'szerelemből'h álmodozzak?
2010. nov. 27. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem csak valahogy még nem jött össze. járj el bulizni, de szerelem nélkül ne menj bele semmibe ;)

15/L

2010. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
álmodj királylány:P Hívjak bohócot h felvidítsalak?
2010. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Még csak 15 vagy. Sok időd van még. Biztos összeszed majd valaki.
2010. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
... aztán összeszedsz majd valamit...
2010. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

csak bohócot ne,azoktól félek:|

bulizni meg nem nagyon járok el,mert nincs jó hely.a legtöbb bulihely cigiről és piáról szól,de én nem vagyok ilyen.az nem az én világom.

2010. nov. 27. 21:06
 6/16 anonim ***** válasza:
milyen film ment a moziban?
2010. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát sajnos ebben az életkorban már semmi bíztatót nem tudok mondani. Már annyira kifutottál az időből, hogy csak az őszvinte részvényemet tudom kifejezni.

Most már késő ezekkel a dolgokkal foglalkozni, most már késő, "elment a hajó" kislány. Az ilyen dolgokkal fiatalon kellett volna törődni, nem most, 15 évesen kellene észbekapni.

Nem hiszem, hogy valaha is lennének esélyeid, ebbena hátralévő hetven-nyolcvan évben.

Sajnálom, hogy nemtudtam semmi bíztatót mondani.

2010. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15 évesen én is így voltam ezzel :) aztán egyszercsak 16. szülinapom után 1-2 hónappal betoppant egy srác az életembe :) akire nem is számítottam volna, nyugi van még időd:) mécsak 15 vagy :)
2010. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Még csak 15 vagy, persze tombolnak a hormonjaid, de nézd racionálisan a dolgokat (vagyis próbáld meg), még előtted az élet. Nekem sem volt még senkim, de én már 23 vagyok, azt hiszem nekem több okom lenne aggódni.. Na, felvidultál? Persze, hogy nem, hisz attól, hogy másnak is rossz, te még nem leszel jobban.

Majd találsz valakit, nem jobb korán találni valakit, aki jól átver (ilyen korán, gondolj bele, ha most csalódsz...), mint bizonyos érettséggel (és tapasztalattal, amit a csalódott barátnőktől szerezhetsz) kicsit biztosabban belevágni - persze feltételezem ez sem vidított fel, de azért ez is egyfajta optimista hozzáállás.

2010. nov. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

egyébként HP7-et néztem.

köszi a válaszokat ,ettől jobb lett.de el szoktam a jó tanácsokat néha felejteni és akkor lesz igazán rossz érzésem.

2010. nov. 27. 21:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!