Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és én (18évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom és én (18évesek vagyunk) a szüleinkkel élünk. Múltkor elfelejtettük az ajtót bezárni és az anyukája ránk nyitott. Tényleg ennyire "lazán" veszi, vagy magában azért elkönyvelt?

Figyelt kérdés
A párom és én (18évesek vagyunk) a szüleinkkel élünk. Múltkor elfelejtettük az ajtót bezárni és az anyukája ránk nyitott. Szörnyes kínos volt, de amikor lementünk Ő csak mosolygott és ment minden tovább. Én még a mai napig kellemetlenül érzem magam a dolog miatt. Barátom azt mondta ne aggódjak emaitt, az anyuja megértő. Tényleg az, vagy magában azért elkönyvelt?
2009. jan. 15. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért könyvelt volna el?A kisfiát sem a gólya hozta:-)Szerintem ne aggodj,ha nem szotl semmit,.nem véáltozott meg a viselkedése,örülj neki,hogy jófej a barátod anyuja:-)
2009. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy gyereke, legalább egyszer ő is csinálta.
2009. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete nálam volt a párom. Anyám meg ránk nyitott szex közben. Majd elsüllyedtem a föld alá... Halál para lettem (nem mondtam még el, hogy már nem vagyok szűz). A párom meg lazán lekezelte a helyzetet, nyugtatgatott, hogy no para stb.

Szerintem ilyen helyzetben a leghelyesebb, ha úgy teszel, mintha semmi sem történt volna. Aki meg meglátott, annak is kínos, hidd el, ezért is nem szokás szóba hozni.

2009. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokunkal megesett már. Semmi katasztrófa nem történt, anyuka ezentúl kopogni fog, ti meg figyeltek a zárra.

Valószínű néhány nap múlva jön egy "ugye vigyáztok?", "tudjátok hogy kell ovszert használni?" kérdés, akor bólintazs , és ennyi.

2009. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Király lehetett :DDDD

Egyszer hívjatok meg engem is XD

2009. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!