Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A világ kultúrái miért jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világ kultúrái miért jelentősítettek mindig is hatalmas jelentőséget egy lány szüzességének?

Figyelt kérdés
A világ kultúrái mindig is nagy jelentőséget tulajdonítottak a szűz lányoknak. Szüzeket áldoztak fel, szűz lányokat vehettek csak el a férfiak bizonyos kultúrákan, a legenda szerint csak egy szűz lány képes megszelidíteni egy egyszarvút (unikornis), az apácáknak hitük szerint szűznek kell maradniuk, a Minotaurusznak szűz lányok és fiatal fiúk kellettek stb... A kérdésem, hogy ez miért alakult így? A szűz fiúknak miért nincs jelentősége? Az ő szüzességük nem érték?
2010. nov. 29. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A távol keleten sosem volt olyan jelentős a dolog.
2010. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nő engedi meg úgymond, hogy a férfi belé hatoljon, ezért számít egy nő szüzessége többet mint egy férfié, valamint mivel a nő szül. Egy szűz nő tiszta, érintetlen és szerintem ez a mai világban is nagy érték, hogyha valaki még nem feküdt össze 20 fiúval.
2010. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a szüzesség és a húsz szexpartner között van némi átmenet...
2010. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
És az nem érték ha a fiú nem feküdt össze 20 lánnyal?
2010. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen csak így lehetett biztosítani, hogy a jövendő ara születendő gyermeke tényleg a férjtől legyen, továbbá a nemi betegségek terjedését is visszafogta. A szűz éppen ezért a tisztaság, az érintetlenség megtestesülése lett.
2010. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltam, hogy a mai tinik nagy része 14-15 évesen szexuális életet él, ezért egy olyan lány aki még mondjuk ennyi idősen szűz, értékesnek számít. Tudom kicsit elvonatkoztattam a témától. Azt nem tudom, hogy miért nem érték egy férfinál is a szüzesség, én személy szerint nem feküdnék össze olyannal akiről tudom, hogy már volt előttem rengeteg csaja. Nem várom el, hogy szűz legyen, de attól, hogy valaki férfinak születik, nem kell folyton szexelnie fűvel-fával. Elvégre van tőle fontosabb dolog is a világon.
2010. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit jelent a szóismétlés?

Hogy lehet egy kérdésen belül :

"jelentősítettek jelentőséget" ???

Ráadásul a következő öt sorban még kétszer használod ezt a szót.

Egy kissé igényesebben!

2011. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szüzesség a tisztaság, érintetlenség bizonyítéka, és azért a nőinek van nagyobb jelentősége, mert egy férfiról nem lehet biztosan megmondani, hogy szűz-e. Valószínűleg azért alakult ki a szűzkultusz, mert a szexet tisztátalan, bűnös dolognak tartották eléggé sokáig és azok az emberek, akiknek még nem volt ebben része, ebből a szempontból különbek a többinél.
2011. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
nem értem én se egy fiúnak sokkal nehezebb kibírni hogy ne csináljon semmit magával nem mint egy lánynak egy lány nem kívánja meg az összes szexi vele egykorú pasit ami vele szembe jön de ez a fiúknál máshogy van
2011. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

17:10-es!

Nagyon nincs igazad a csajok is ugyanúgy kívánják a szexet, talán még egy-két csajszi sokkal jobban!;)


Témához visszatérve

Az előzőeknek van igaza:) Mivel nem egy szűz fiú engedi meg hogy a csajszi hatoljon "RÁ" (ez így hülyén hangzik..)

És mivel évezredek alatt ez alakult ki:) Ne forudljon már meg ebben is a világ..:)

L

2011. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!