Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúnak szabad lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak szabad lánnyal beszélni de egy lánynak még a barátnőjével sem?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ő féltékenykedik így tudja a jelszóimat, na és megadtam.Ő még azt a levelet is felbontja amit egy lány ír mivel fél hogy az a lány ajánl nekem fiút hát ez röhelyes.

Na és a lány bezzeg ne legyen féltékeny ha a pasi egy lánnyal csetel facebookon.

Ti értitek ezt?Normális ez a fiú??Igen én vagyok a lány és tudom nem szabadna megadni a jelszót de szeretem és ez megvan beszélve hadd tudja csak de ő miért beszélhet más lánnyal anélkül hogy ne legyek féltékeny mert nincs okom rá??mert azért ha a pasim kérdezgeti hogy hány éves meg hogy örül hogy az ismerőse azért az kicsit gáz mikor a pasim nem is ismeri a csajt


2010. nov. 29. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnék elviselni egy ilyen partnert.
2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Most mondjuk azt, hogy nem normális? Hisz szeret, nem?


Őrületbe kerget a féltékenykedéssel? Akkor talán meg kéne vele beszélni, hogy mi a kotta.

2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal változtasd meg a jelszavadat. Ez nem kapcsolat, ahol ennyire nem kölcsönös a bizalom.


Te szereted, hogy ennyire kihasznál a barátod?

2010. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem meghalnék nélküle ma is olyan féltékeny lettem
2010. nov. 29. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Szereti hát, minden lány szereti. Unalmas az életük, egyhangú és ezért. Alig van köztük érdekes személyiség.
2010. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Utolsó (61%-os) te fiú vagy? vagy lány?
2010. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Klassz, hogy ennyi bizalom van a kapcsolatotokban.. Már ne is haragudj, de mi értelme van így ennek? Ha elmúlik a rózsaszín köd majd rájössz. Én biztos, hogy nem tűrném ezt az örökös gyanúsítgatást meg levélfelbontást...Az meg, hogy megmondja kivel beszélj... nevetséges. Csak magadat röhögteted ki azok előtt akik személyesen ismernek téged és a kapcsolatotokat.
2010. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire megunnád, nem lesz hová menned. Időben tesz róla.
2010. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem beszéljétek ezt meg. Evégre egy jó kapcsolat alapja a bizalom. Csak hát itt hol a bizalom? A másik dolog meg miért ennyire féltékeny?Valami oka csak van. Valami kellett h történjen h ennyire nem bízik benned.
2010. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, h tudod ezt elviselni, de én már az első ilyen megmozdulásánál úgy kidobtam volta, h a lába se érné a földet. Akárki akármit mond, ez minden, csak NEM normális. Aztán meg ha esetleg szülsz neki egy gyereket, akivel otthon leszel, majd azt is elvárja, h felhívd, mielőtt elviszed sétálni, vagy lemész a boltba. Majd rájössz idővel, ha már elszállt a rózsaszín köd, h ez nem jó neked.
2010. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!