Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a legtöbb haverom sokkal vonzóbb a csajok számára, mint én?

Figyelt kérdés

Ha van egy csaj és mondjuk kicsit tetszem neki úgyis a haverjaim jobban tetszenek neki.

Ha összejövök egy csajjal, aztán szakítunk vagy valami miatt nem jövünk össze, de mondjuk én vonzódom hozzá... Utánna milyen jó is, hogy több haverom meg nagyonis bejön neki.

Nemigazán volt kivétel.

Gondoltam már arra, hogy részben emiatt inkább olyanokkal haverkodom, akik nem tetszenek a csajoknak, de ez hülyeség. Sokszor meg inkább otthol vagyok, mert mondjuk, ha egyik vagy másik haverral vagyok, akkor milyen szar tudni, hogy ő vonzó a csajok számára én meg nem. Nem szeretek pedig ithol ülni, de ez is arra késztet, hogy inkább ithol legyek.


2009. jan. 16. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

talalni 1 lanyt akinek te josz be jobban :)

megkerni a havereid hogy ne fuzzek a csajaidat. egyezzetek meg h nem jartok 1mas exeivel, legalabbis kerdezes nelkul.

a baratomek is azt csinaltak h gyakorlatilag korbepasszoltak 1 csajt. ebbol meg folyton sertodesek voltak. tartsatok tiszteletben 1mas baratnoit. nem kell gorombaskodni veluk de ne bajologjatok 1mas csajaival. ha 1 csaj nem hiszi h van eselye a haverodnal vszinuleg lemond rola.

2009. jan. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet h veled van a baj. esetleg kerdezz meg 1 exed akivel joban vagy h mi volt veled a baj es h miert jonne be jobban a haverod.
2009. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát igen... Régen depressziós is voltam, de már nem. Az akkori hülyeségek még most is hatással vannak az életemre.
2009. jan. 16. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor a problémád nem testi eredetű, szóval nem TE nem jössz be a nőknek, hanem egyszerűen kicsit változtatnod kell a hozzáállásodon. Hidd el, hogy neked is sikerülhet, és tényleg menni fog. Ne görcsölj rajta, sokkal jobb, ha kivárod azt a csajt aki tényleg szeretni fog. Ne hajkurászd őket, hagyd hogy ők hajkurásszanak, csak ne félj várni.
2009. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt nem mondanám, hogy nem testi eredetű. Esetleg úgy igaz, hogy nem csak testi eredetű.

Hát türelmem az nincs... Én már belezavarodtam ebbe...

2009. jan. 16. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:

ahelyett hogy itt rinyálsz tegyél róla hogy te legyél a vonzobb.

egy nőnek leginkább nem a külső száímit hanem a modor

legyél udvarias elözékeny és elképesztően jó humorú.

a csajok odavannak a jópofa srácokért. legyél kedes és aranyos. és nem arra gondolj h a haver jobban befog nekik jönni mert akkor igy is lesz, hanem ara gondolj hogy te menynivel szexibb, és udariasabb kedvesebb vagy a havernál ez tuti siker.

2009. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem rinyálok! Leírtam, hogy mi a helyzet és tettem fel egy kérdést. Ebben mi a rinyálás?! Semmi.

Legyek jópofa... Ha én is meg haver is mondjuk jópofa úgyis őrá figyelnek. Engem hanyagolnak. Persze, hogy el is megy a kedvem a jópofizástól. Na meg legtöbb csajnak, aki nagyon tetszik az úgyis az a jópofa. Csak meg kell szólalnia. Bármit mond, akkoris... a jóképü az jópofa.

2009. jan. 17. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:

ez nemigaz és nemis igy értettem.

azt akartam hogy felfogd hogy attol még mert jobbképűbb attol még te lehetsz sokkal szexibb sokkal vonzobb.

csak megkell értened a lányok lelki világát és máris te vagy a csúcs. olvasgass neten ilyenekről.

2009. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
keress olyat akinek te vagy vonzó
2010. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!