Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj felajánlkozik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj felajánlkozik de a férfi visszautasítja miért teheti?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
mert nem szereti a k*rvákat :)
2010. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

vagy impotens, vagy b*zi, vagy nem ivott még eleget ahoz mérten hogy hogy néz ki a nő.

esetleg valóban szeretne küzdeni érte, bár e z a ritkbb eset.

2010. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mert nem jön be neki, valami nem klappol, nem szimpatikus stb. Vagy szexre ajánlkozott? Hát akkor valószínű vagy hűséges a párjához, vagy már van neki alkalmi kapcsolata, vagy simán olyan keres szexre, aki tetszik is neki.
2010. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, sokan mondták már,hogy mennyire jól nézek ki, és igen egy szabad kapcsolatot ajánlottam neki, de azt mondta,hogy szereti a párját,és sosem csalná őt meg. K.va sem vagyok,de annyira tetszett nekem,szerelmes vagyok bele,hogy nekem ennyi is épp elég lett volna. De ezt nem hiszem el,hogy sosem csalná meg, mert minden férfiből elő tud bújni a kisördög...
2010. dec. 2. 17:18
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ja hát barátnője van és téged értelemszerűen elutasított. Tisztességes férfi, te meg ne fuss utána, a végén meg fogod magad alázni, már most azt csináltad. A szerelem elvakít, de a józan eszedet azért őrizd meg.
2010. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne magatokból indulj ki, mi férfiak nemcsak azt nézzük, h melyik lány néz ki jobban.
2010. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tud meg angyalom, hogy énse csalnám meg a barátnőmet! temeg 1 k*rva vagy! mert nekem mindennél többet ér, és tökéletes!
2010. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem azért egy normális pasi nem csalja fűvel-fával a barátnőjét, főleg ha tényleg szereti.
2010. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom,mennyire undorító ez a hozzáállás. Egyrészt,ha egy nőben van vmi tartás,akkor nem ajánlja fel magát egyetlen férfinek sem.De ez még oké,mert a ribancságon már nem lepődünk meg,de belemászni mások kapcsolatába, szeretővé válni...ez több mint gerinctelenség. Az ilyen önző emberek semmit nem érnek,nagyon jól tette az a fiú,hogy elutasított.Nem tudom mért gondolod,hogy egy jó testtel és szexuális szolgáltatással be lehet férkőzni egy férfi szívébe,a szerelem ennél kicsit összetettebb és ha Te ezt nem ézed és nem tiszteled,akkor megérdemled,hogy szenvedj.
2010. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nő csúnya, a férfinak van barátnője, a nő házinyúl stb.
2010. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!