Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan mondom, este 8 után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondom, este 8 után le kellene zárni a szex kategóriát! Eszméletlen, hogy sok unatkozó teleszemeteli mindenféle ba*omsággal, nem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 20:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

szánalmas, ha ez nektek a szórakozás...

amúgy van erre kategória: a "Humor", na az felel meg a színvonalatoknak,miért nem oda irogattok?

2010. dec. 3. 20:46
 12/25 Funktasztikus ***** válasza:
háth akkor ezt a kérdést minek nevezed drága kérdezö?mert ezse normális:) és tudod ha valami nem tetszik... aszzem tudod a végét..:DIgen ezt is beirhattad volna a Humorba mert ez is vicc ez a kérdés és itt nem szánalmas senki...elöször nézz magadba utánna értékelj srry
2010. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha ez zavar, akkor olvass inkább egy jó könyvet. Minek bosszantod itt magad? Még a végén szívrohamot kapsz...
2010. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jebem ti mater pederu
2010. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy:DDDD

ű2Hüjjegyerek",tudod már elsőbe tudtam,hogy a hülyét "ly"-vel írjuk.Te nem teszel fel hülye kérdéseket?Akkor ez mi?:D Ha ennyire bosszant akkor valóban egy könyvet kellene olvasnod,hidd el,jót tenne:D

2010. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Te is egy vagy a sok hülye közül :D...bocs.
2010. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

itt egyedül a mai 20:52-re érdemes válaszolni

tudod, azért olvasom, mert érdekelnek a témába vágó értelmes! kérdések

de az olyan idiótaságok, hogy feldugtam egy sárgarépát, terhes vagyok? na azok nem, ilyen egyszerű


de tényleg nem értzem, hogy aki unatkozik, miért nem a Humorba írja ezeket? ott aztán senkit nem zavarna

2010. dec. 3. 21:04
 18/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, próbáld ki egyszer! Írj ide valami igazán nagy marhaságot és várd meg milyen válaszok érkeznek. Biztos jól fogsz szórakozni. Azok akik válaszolnak többnyire veszik a poént, sajnálom hogy te nem. Ja és igen, az a legviccesebb az itteni trollkodásban amikor egy hülye ennyire kiakad és megpróbál meggyőzni hogy ez ne csináljam.
2010. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

én nem próbáltam senkit semmiről meggyőzni, kivéve a moderátorokat

megvan az ilyenekről a véleményem, mint te, eszembe sincs meggyőzni, magadról állítasz ki bizonyítványt

2010. dec. 3. 21:10
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, ott van egy gomb, hogy kérdés jelentése vagy mi, aztán a moderátorok törlik ha nem ok. Amúgy meg hülyék lennének este 8 után lezárni a kérdésfeltevést, akkor van a csúcsidő, nem fogják magukat ezzel tökönszúrni csak hogy neked kedvedben járjanak.
2010. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!