Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az megcsalás (a fiú részéről),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás (a fiú részéről), ha a csávó ondóját ellopják és egy idegen csak ezzel termékenyíti meg magát?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 16:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"csak" az csaj akart lenni.
2010. dec. 4. 16:46
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi? Jön az ondótolvaj? Vagy mi?
2010. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Funktasztikus ***** válasza:
100%
betörnek a házba:szivem mit vittek el nem tom aluttam de olyan kielégültnek érzem magamXDXD
2010. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

:DDD

jha hát attól függ hogy csapolták meg...

2010. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hűha jól nyomja a barátod ha ilyen szövegeket talál ki hogy miért tőle terhes valaki, és el is hiszed
2010. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az ondót csak úgy nem lehet ellopni...Előtte ki kell elégülnie a fiúnak...

Én félek otthagyni egy lánynál még a kotont is, nehogy utólag miután hazamentem érdekes módon teherbe essen...

Pedig nem is vagyok paranoiás...De sajnos vannak érdekes dolgok az életben...Jobb félni, mint megijedni...

2010. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, amennyiben aktus nem történik, de valahogy annak az ondónak ki kell jönni és valamiben tárolódni, feltételezem óvszerben, hogy el lehessen lopni. Viszont elég tanulatlan, aki így akar teherbe esni, nem fog sikerülni.
2010. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:07"


Nyugi...Teherbe lehet esni, megoldható...Kivéve, ha spermicides óvszert használtok...

2010. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

HOgy lehet valaki ondóját ellopni?

Kórázból, ha ott valamihez kellett....

Tűvel közvetlenül a herékből és a prosztatából...

Nem tudom, nem túl valószínűek...

A kukás néni a használt óvszert?


Ez az egész kamu.

2010. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!