Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mi tetszik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mi tetszik jobban ha a fiúnak nagy van (~18-20 cm) vagy ha kisebb (~13-16)?

Figyelt kérdés
olvastam már oylat hogy átlag 17 cm meg ... nem a méret a léyneg ... de olyat is hogy a "kisebb jobb" de mégis ha megkérdeznél 1 csajt azt mondaná h persze h minél nagyobb annál jobb... és msot döntse el az ember . Csajok mi a véleményetek a dologról?
2009. jan. 18. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a parome olyan 17-18, tokeletes meret. Ha valasztani lehet, erre szavazok,a 10-13-at kicsinek talalok, de ez a tulajatol is fuggne.
2009. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a elsősorban a PÁROM tetszik és majd csak utána az,ami odalenn van,akármilyen is!
2009. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem erről minden nőnek más a véleménye.Én sohasem arra utaztam h kinek mekkora...nekem nem szamitott...ha szereted a parod, szerintem csak az a fontos h vele légy és az élvezet ugyanúgy megvan
2009. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha valakivel összejövök, nem az az első, hogy na húzd le a gatyádat hagy nézzem mit rejt, ha eljutunk odáig, már úgy is megoldjuk, ha a mérettel probléma lenne. Nem jó ha túl nagy, mert ha a srác még tapasztalatlan és heves, akkor tud ám fájdalmakat okozni, ahogy az sem jó ha nem is érzi az ember hogy van benne valami, de ha az ember tudja kezelni, tudja használni, tudja hol a határ, és esetleg a kezével is rásegít, akkor teljesen mindegy mekkora, csak figyeljen a partnerére :)
2009. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Félig meddig ide illik, egy barátomtól hallottam: Nagy, kemény f@sszal nem művészet b@szni, de próbáld csak meg kicsi, puhával! :)
2009. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a 13-16 nem kicsi. szerintem 13 alatt kicsi.

de hogy kinek mi a jo meret az a sajat meretetol fugg.

2009. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én inkább a 16 körilire szavaznék, mert az még egy vadabb szexnél sem okoz fájdalmat... viszont egy 20 centis fütykös már megnyomhatja a lány méhét, ami fájhat. De ez tényleg egyénfüggő.
2009. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én inkább a 16 körülire szavaznék, mert az még egy vadabb szexnél sem okoz fájdalmat... viszont egy 20 centis fütykös már megnyomhatja a lány méhét, ami fájhat. De ez tényleg egyénfüggő.
2009. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A páromnak 18-20.Én néha örülnék ha kisebb lenne,mert sokszor fáj.De ez lányfüggő!Ha valakinek kicsi,az nem baj,mert néha a kezével és a szájával is tud csodákat tenni.
2009. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15cm am ha neked kicsi nemnaon tod megnagyobitni.de ha nagy akkor viszont letod kicsinyiteniXD
2009. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!