Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkapni az AIDS-et?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elkapni az AIDS-et?

Figyelt kérdés
Érdekelne ezt hogy lehet elkapni.
2010. dec. 5. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
szex, közös tű, egy AIDS-es ember vérével keveredik a te véred (pl. sebfelületen keresztül)
2010. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is:

Nem az AIDS-et kapod el, hanem a HIV-et, ami okozz az AIDS betegséget, ezért aki HIV beteg, az HIV pozitív, így is szűrik őket.


Összeszedni úgy lehet, hogy : Védekezés nélkül szexelsz egy HIV pozitív emberrel (csak az óvszer véd meg a HIV-től, semmi egyéb szer)

Intravénás droghasználó vagy és közös tűt használsz egy HIV pozitív emberrel

Sebes vagy és az ő vére vagy egyéb testváladéka belejut a nyílt sebfelületbe.

2010. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Már le is írták a lényeget, de azért én már ráígérnék a dologra egy kis okoskodással:


Fehérjék közreműködésével terjed, mivel nagyon érzékeny az oxigénre.


Orális úton jelentősen kisebb a megfertőződése (ezt jól szemlélteti azt, hogy Magyarországon 1 beteg sincs, aki orális úton kapta volna el), ettől függetlenül nem ajánlott játszani a szerencséddel, mert megeshet, hogy az első ilyen beteg Te leszel, ha a helyzet úgy adja.

2010. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

megfertőződése = megfertőződés esélye


nagyon tompa vagyok ma délután is :D

2010. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat..:D

Csak most itt nagyon nem értem..mert látom próbáltok szépen kifejezni..de írjátook már le pls normálisan...:D

ma már énis koma vagyok..

2010. dec. 5. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Az AIDS-et úgy kaphatod el, ha egy néger mellé állsz a villamoson.
2010. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
figyu akkor kapod el ha akivel lefekszel és ő is aids-es. ha a sebedbe vér folyik, nyilt területen akkor is elkaphatod, de ez nagyon ritka. drogosoknál használt tűnél van még jó nagy esély rá. (próbáltam nem szakszavakkal...)
2010. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyszerű ezt úgy tudod elkapni ha pl közös tűt használsz egy olyan emberel aki HIV fertőzőt de sokan magukról sem tudják szóval vigyázz és pl szexuális úton is lehet ha óvszer nélkül szexelsz akkor nagy az esélye és ha pl egy HIV fertőzött ember vére kerül a szervezetedbe de főleg drogosok + melegek bőrékben gyakoribb nyállal nem terjed de egyéb testnedvekkel IGEN
2010. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy valaki AIDS-es vagy HIV fertözött?
2010. dec. 5. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!