Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fantazialtok neha? Kivelennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantazialtok neha? Kivelennel alombeli, filmbeli, kepzeletbeli emberrel, novel a fantazia vilagodban? (sexre gondolok. ) es miert vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 01:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirasi hibakert de keson irtam ejjel a kerdest, erdekel kivel, es miert vele, es mi a fantazia targya:)
2010. dec. 6. 01:37
 2/11 anonim ***** válasza:
én egyszer láttam egy képet a neten egy helyes horvát pasiról, és róla fantáziálgatok, ha unatkozok. elképzelem mit csinálhat, milyen, amikor alszik, milyen az ágyban stb... már nem tom, melyik oldalon láttam, és vlsz a büdös életbe nem fogunk találkozni, de jó így elképzelni, h van ez az aranyos csávó, + lehet róla álmodozni. :D unalmas esti óráimat töltöm ezzel, mikor nemtok elaludni. kül. van barátom, és megvagyunk, de elég unalmas a kapcsolatunk. 20/L
2010. dec. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Merre laksz?

2010. dec. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szomszédról fantáziálgatok xD

Nem híres, nem filmbeli, nem képzeletbeli.

2010. dec. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát volt már sok. Nagyon sok jó nő van, és ha látok valami fura ruhát, külsőt, sminket, ami megfog és nagyon szexisnek találom, akkor az pár napig velem van még.
2010. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah és legutóljára Hermione volt az alany :D
2010. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

06:50

Hali. Szomszéd vagyok. (Valakinek.)

2010. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én focistákról szoktam, ahogy egy előző válaszoló is írta, amikor nem tudok elaludni, jó vele elütni az időt.:) (nekem is van párom)
2010. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tetszenek a valaszok varom a tovabbiakat is:D megnyugtato nem vagyok egyedul:)
2010. dec. 7. 12:50
 10/11 A kérdező kommentje:
kulonben nekem elarulom:D a szuletett felesegekbeli kertesz az alom pali nekem is van parom de jo idotoltes ez:D jessy m.:D
2010. dec. 8. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!