Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem: szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem: szerintetek milyen pasi vagyok így külsőre? (még kicsit bővebben kifejtem és lentebb lesz a link is)

Figyelt kérdés

Azért itt kérdezem meg mert kíváncsi vagyok a véleményetekre, itt mindenki anonim és el tudja mondani őszintén. És tippeld meg azt is hány évesnek gondolsz a kép alapján, és hogy flörtölnél-e ismerkednél-e velem ha élőben bepróbálkoznék? :)

itt a link: [link]


2010. dec. 7. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem kell flörtölnöm veled, mert én is hímnemű vagyok.

Kábé 20nak gondollak. Szeritnem ha a külsőddel akarsz valamit elérni, akkor egy kicsit hozd rendbe magad, egy kicsi divatos öltözködés nem ártana.

2010. dec. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi számít divatosnak?
2010. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hát, tippelnélek egy 22nek

ha így lennél - macinaci+sportpóló - tuti nem.

am lehet, hogy egy nem ilyen "basszunk fel egy képet oszt csá" hozzáállással igen. Bocsi.

2010. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Bakker, végre valaki aki szarabbul néz ki mint én:D:D

20f

2010. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
17:05 ott a pont! :)
2010. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

foglalkozz magaddal többet.

normális öltözködés, hajápolás, arcbőr.

nem azt mondom, h legyél búza, de látszik, hogy nem igazán érdekel, h hogy nézel ki, csak alapszinten fontos neked az ápoltság.

a mai világban, ha valaki nőt szeretne, akkor igényesen kell kinézni, jó szöveg kell, jó humor.


az én párom sem egy tipikusan jó pasi, de sokat dob rajta, h igényes a külseje, ápolt, jó humora van, tökös, belevaló.

2010. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Öltözz normálisan. Én nem járnék veled, nem isnézel ki túl intelligensnek, bocsi.
2010. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
puma poló van rajtam és koptatott farmer nadrág nem ilyen macinaci. Ez nem divatos öltözködés? :S és egyébként intelligensnek tartom magam. Nem vagyok az a vagány felvágós típus.
2010. dec. 7. 17:35
 9/16 anonim ***** válasza:
én 17nek nézlek ki :D igazábol egy átlagos jóvágású srácot látok a képen...ha még normális is vagy, biztos lesz barátnőd :))) én srác vagyok szóval nem járnék veled :D
2010. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utcsó vok:D lehet h inkább 19 vagy :D a borosta miatt :D am gyúrjál kicsit
2010. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!