Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy új fiú osztálytársam és tök szexy én eddig is tudtam magamról hogy biszex vagyok de azt nem gondoltam hogy egy fiúba szeretek bele...mindig várom azokat az órákat amikor mellette ülök és a lábunk enyhén összeér és ez olyan jó....multkor hosszan egymás szemébe néztünk olyan szép szeme van.Én ugy gondolom hogy ő is lehet hogy bi de nem vagyok benne biztos az érintéséből és a nézéséből gondolom meg a beszólásaiból, de különben én is titkolom és nem tudom mit tegyek azt hiszem szerelmes vagyok..lehet hogy ez némely embernek undorító de légyszi adjatok tanácsot..

16/fiú


2010. dec. 7. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

menjetek el inni, olyankor oldódnak a gátlások, hátha kiderül vmi


persze ne hányásig..

2010. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
kössz xd nem iszik de jó ötlet!!!
2010. dec. 7. 21:44
 3/25 anonim ***** válasza:
először azt kellene megtudnod, hogy ő is nyitott-e más fiúkkal való viszonyhoz. ha full hetero, akkor az nagy koppanás. Ha ős is legalább bi, akkor csak add önmagad, beszéljetek sokat, érdeklődj iránta stb.
2010. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Hát tényleg megkéne tudnod, hogy érdeklödik-e. Mert ha nem és te bepróbálkozol akkor lehet, hogy jól megver :S
2010. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen nem iszik?


hm, szimpatikus a srác :)

akkor ja, beszélgessetek sokat, menjetek ide-oda (mozi, vásárlás pl.)

2010. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 kovpet ***** válasza:
94%
Nem bíznék olyanban, aki nem iszik :)
2010. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 kovpet ***** válasza:

"menjetek ide-oda (mozi, vásárlás pl.)"


Na izééé... te nő vagy, ugye? :)

Inkább sport és kocsma. Ott sem muszáj egyébként inni...

Van csocsó, bowling, ilyesmi.

Vagy csak simán sétálni. Igazából mindegy, ha érdekled, akkor bele fog egyezni bármibe.


Lényeg, hogy fokozatosan és türelmesen csináld. Ha nem vevő rád, ne erőltesd.

2010. dec. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
HA biszexnek érzed magad akkor ne lepődj meg ha egy fiú is megtetszik. A szerelemnek nincs köze a nemekhez. Ha tényleg tetszik és szereted akkor próbáld meg kipuhatolni a dolgot és ha viszont szeret, legyetek boldogok.
2010. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

én próbálom de egyszerűen félek hogy ha mégsem az akkor mi lesz.ma is mint mindig piszkáltuk egymást és gyengén de visszaütöttem és erre azt mondta: "inkább a faszomat veregesd" én tenném is de hát nem mondhattam neki a folyosó közepén hogy oké így azt mondtam megszokásból: "inkább nem"

Egyik órán is csak úgy elkezdett gyengéden csipkedni és én visszacsíptem és ekkor megint volt az a pillanat amikor egymás szemét néztük hosszan....olyan jó volt

2010. dec. 8. 14:58
 10/25 kovpet ***** válasza:

Hát vaze, ha még te vagy vele elutasító, akkor ne csodálkozz... ő dobja fel neked a magaslabdát és te nem hogy nem csapod le, de még direktben el is utasítod? Közben meg vágysz rá?


Mazohista-e vagy? :)

2010. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!