Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan mint pl Király l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan mint pl Király l Norbert, kinézetre meg személyiségre ugyan olyan akkor elküldenéd vagy beszélgetnél vele ha leszólítana? Mármint úgy hogy egy csajt leszólítana mondjuk flörtölne veled.

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

Ha olyan hamis vacak rekedt hangod van akkor eltörnék rajtad egy széket, úgy mint ahogy vele is tenném :D


16/L

2010. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan beszélnék vele! Nem azért mert X-faktoros, meg sztár. Hanem mert nagyon aranyos és kedves, ez egyből lejön belőle. Nem számít hogy néz ki. Egyrészt mindenkinek meg kell adni az esélyt, másrészt meg ilyen kis szerény-kedves emberekből nem sok van. Amúgy meg nem is olyan ronda.
2010. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni, ha tetszik a személyisége
2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tök cukker!!!És álati jó hangja van nagyon jól áll neki és az a mozgás tök cuk!!!
2010. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Felesleges álszentkedni, mindenki tudja, és szerintem ő is tisztában van vele, hogy ha vége a műsornak és próbálkoznak nála a lányok az miért lesz...
2010. dec. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy mindenkinek tetszeni fog meg tök aranyos cuki, és szórakoztató személyiség. És persze hogy flörtölne vele minden lány. :D Én mint srác azt mondom ez tényleg így is van. Mármint hogy szórakoztató és kedves srác.


Csakhogy ezt a kérdést még akkor kellett volna feltenni, amikor még nem indult el az X-faktor. Eleve ez befolyásoló tényező, mert a lányokat izgatják a sztárok tudat alatt. Az hogy olyan elérhetetlenek és csillogás veszi őket körül. Nem biztos, hogy ugyanezek lettek volna a válaszok, ha nem jelentkezett volna a versenyre, hiszen akkor nem ismernék, nem tudnák mennyire szórakoztató a személyisége. :D

2010. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem tök cukker!!!És álati jó hangja van nagyon jól áll neki és az a mozgás tök cuk!!!


Gondolom a hétköznapokban nem kezdene el énekelni meg táncolni az utcákon, tehát ha nem lépett volna fel a színpadon akkor ezt a dolgot nem tudnád róla. :P

Na ezért is kéne átgondolni a lányoknak ha egy nem éppen tipikus szépfiúnak kinéző srácot lekoptatnak akkor nem-e olyan lenne a személyisége mint Norbinak? :). Nem jó volna adni neki egy esélyt? :P Ezen kéne elgondolkozniuk a lányoknak. ;).

2010. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helló én vagyok aki azt irta hogy tök cukker!!

Na én pont lesz.rom hogy sztárnak számit(habár sztem még sehol se az)Én azért irtam ezt mert tényleg igy gondolom.Az én párom is hasonlóan nézki csak nincs jó hangja se mozgása!

Szét álló füle van és nagy óra és igy imádom és cuki nekem és 6éve vagyunk együtt.Én nem vagyok az az ember aki azért ir szépet vkiről mert az sztárnak számit vkinek.

Ha Németh Kristófót kérdezi vagy Brad Pittet akkor azt irtam volna hogy isten mensen mert nem tetszik és kész ha sztár ha nem.De ha Jud Lawt kérdezi akkor igen tetszene ha sztár ha nem.Ennyi.

2010. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem óra hanem orra-bocsi gyorsan irtam.
2010. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!