Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha ezt mondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha ezt mondaná rád a pasid?

Figyelt kérdés

Veszekedtek!

Azt mondja neked hogy bolond, mondaná hogy beszélget egy nővel kérdezd kivel?Semmi közöd hozzá, aztán azt mondja menj a f@szba, aztán pedig mondja na kicsim beszéljük meg nem szeretnéd folytatni?


2010. dec. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azt akarja ezzel a beszédstílussal, hogy én szakítsak vele, ezért meg is tenném és gyorsan szakítanék.
2010. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínű "elmentem volna a f@szba" és többet nem tárgyalnék vele.
2010. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagány férfiszleng...

Előadja neked a nagymenőt...Nyomjál le neki egy pofont, attól gyorsan magához tér, de utána rögtön tedd, hozzá, hogy "mit képzelsz te? kivel beszélsz, egy útszélivel?"

Ennyi...Ja és pasi vok... XD

2010. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hülye vagyok, még mindig kételkedem benne hogy szakítok-e
2010. dec. 7. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lebassznék neki egyet, és csomagolnék. :-)
2010. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is jól képenvágnám! Hagyd a fenébe! Az ilyen egy semmirekellő kis taknyos még...
2010. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!