Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja zavaróan viszket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napja zavaróan viszket a puncim belülröl. Semmi fura kiütés nincs rajta, a tisztálkodással sincs problémám, de nem tudom mi lehet ez? Vlmi kenőcs esetleh segíthet rá? Mondjuk nem hinném, h gombás fertőzésem lenne, bár nem tudom milyen az.

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Nem mertem elmenni orvoshoz, így vártam, hogy elmúljonXD Elmúlt egyébként pár napon belűl. De attól,hogy rendszeresen mosakszol, még bármit összeszedhetsz. Pl. suliwc-n. Lehet,hogy gomba(elég valószínű) Canesten-t használtam, mikor mégegyszer előjött. Gyorsabban elmúlt. Azóta voltam már nőgyógyásznál, semmi nyoma nem maradt, mi lehetett az.

23L

2010. dec. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszike nagyon rendes vagy, h válaszoltál, amugy a suli, koleszos wc esetleg lehet bünö... Azt hiszem veszek ma reggel canestent...
2010. dec. 8. 07:53
 3/12 anonim ***** válasza:
A Canestent nehogy belülre kend, baromira csíp ám! A kombiban van hüvelytabletta is, az kell belülre, a krém kívülre. De nem biztos, hogy gomba, akkor túrós folyásod is lenne.
2010. dec. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont a gombának vannak ilyen tünetei vannak rá hüvelykúpok, azok előb hasznának szerintem, mint a krém.
2010. dec. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Már vettem gyogyszertárban, van benne kúp is... remélem mihamarabb elmúlik... fura h mi minden gondja, baja lehet egy nönek... am sosem gondoltam volna, h 1x ilyenem is lesz :D
2010. dec. 8. 08:35
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Arra még nem gondoltál, hogy elmenj orvoshoz?
2010. dec. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lesznek még furább gondjaid is:) A lényeg, hogy ne félj elmenni orvoshoz.
2010. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj de szeretem ezeket a "menj el orvoshoz" megjegyzeseket! Szerinted ha eltudnek menni nem mennek el??? Egesz heten kollegiumban vagyok, csak pentek este megyek haza, a nögyogyaszom 100 km-re van tölem... hetvegen nincs rendeles... hetfön nem mehetek mert zárthelyit irok! Egyéb????
2010. dec. 8. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
szerintem, ha egész héten kollégiumban vagy X városban, 100 km-re az otthonodtól és a nőgyógyászodtól, érdemes lenne alternatívát, másik nőgyógyászt felkeresni X városban, ahol úgy is időd javarészét töltöd, és hozzá elmenni vizsgálatra!
2010. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hinnem, h jo megoldas lenne egy olyan nögyogyaszt levaltanom, akivel 100%-ig elégedett vagyok... Egyébként meg tenyleg ritkan vannak nögyogyaszati problemaim...most az egy dolog, h kijött ez a vacaksag rajtam... de egyebkent nem igazán lenne értelme váltanom...en igy erzem...
2010. dec. 8. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!