Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csikáljak meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csikáljak meg valakit aki nem csiklandós?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet valakit jó alaposan megcsikálni aki sehol nem csiklandós. Hol lehet gyenge pontokat találni rajta ha minden hagyományos helyen hiába próbálkozom.
2010. dec. 9. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
csikálni te is jó magyar vagy -,-'
2010. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

"Csikálni" XD sírok :'D (csikizni)

Menj végig rajta, szárnyától kezdve a combjáig.

(A szárny a hónalj lapocka alatti rész az oldalán/hátán. Ez az a rész ahol általában megfogod táncközben a lányt.)

2010. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem vagyok csikis, uh nem is tudnak "megcsikálni":D viszont volt már h vki be akarta bizonyítani h neki menni fog ezért hirtelen nagyon erősen kezdett csikizni: na az fájt, ő meg azt hitte h rohadt ügyes volt mert felugrottam:D

sztem esélytelen.

2010. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Első: Grammarnazi :D az ilyeneken mindig jókat vidulok. varj nyomok neked még ilyeneket élvezd: rajzolnák


Második: vagy "csiklánd", de olyan mind1 tudod miaz, és nem a helyesírás rovatba ment azt hiszem (mellesleg nincs vele semmi gond). Amúgy Igen erre gondoltam a hagyományos helyekre utalva XD azért köszi.


Harmadik: igen nekem is annak tűnik :D mindent bevetettem az erő ilyenkor nem megoldás, pont a finom érintés lenne a lényeg.

2010. dec. 10. 02:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb megoldás, ha egyszerre több területen is csiklandozod. Ha a figyelmét több irányba kell fordítania, akkor csak nem tud kellő kép ellene védekezni. Az idő is fontos lehet. Saját tapasztalatból írok. Rövid távon én is jól bírom a csiklandozást.
2012. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rémy Martin válasza:

Ha már a nyelvtannál tartunk jó magyarok. A csikál szó egy magyar tájszó! Tessék: [link] · csikál = csiklandozik


Csikál Ripp április 5-ei értelmezésében jó 2 rossz 0

A "csikiz"; szó egy másik formája. Baranya megyében biztosan használatos.

"Ne csináld, ez csikál!"


[link]

2014. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!