Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki már az első perctől megtetszett. Szinte minden nap összenézünk nagyon sokszor. Neki még nem volt barátja szerintem, ezért is gondoltam, hogy talán érdekelhetném. Nem tudom, hogy merjek e lépni felé és ha igen, mit?

20/LÁNY


2010. dec. 10. 19:16
 1/5 anonim válasza:
Te lezbi vagy?
2010. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóval leszbikus vagy? Vagy félreértettem?

Én is az vagyok, de tuti, hogy pár összenézés után nem mernék kezdeményezni... Honnan veszed, hogy érdekled öt?

Szerintem kevés esély van rá sajnos, hogy öt is úgy érdekeld... :/

2010. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. Volt már két komolyabb kapcsolatom is fiúkkal. Az igaz, hogy csókolóztam már lányokkal is, de csak poénból és persze kíváncsiságból. Nem éreztem irántuk semmit... De ő vele egészen más a helyzet, megfogott valami benne, de nagyon és sokszor gondolok rá. Nem tudom hova tenni ezt az érzést és tényleg nem tudom mit csináljak, lépjek-e valamit. Ezek az összenézések mindennaposak és mondhatni már szemezésnek is, érzem, hogy ő is keresi a tekintetemet...:/
2010. dec. 10. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:

nemrosszból,de szerintem felejtsd el :/

ha van barátja,akkor valoszinü,h ő nem vonzódik a lányokhoz.....

és szerintem csak leégetnéd,lejáratnád magad előtte..

neharagudj,ha kemény voltam,csak az igazat mondom:ezt inkább ne.

rem.segitettem:)

2010. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami biztosan van emögött az érzés mögött. Amennyire ismerem férfiként a női lélekvilágot, a nők érzékei ilyenkor szuperül tudnak működni. Én bízom azokban a megérzésekben ami ilyenkkor egy nőből jön. Viszont abban hiszek, hogy nem érdemes várni soha. Merésznek kell lenni és oda kell menni beszélgetni. Szerintem abból még semmi gond nem volt, hogy pár szót váltottál egy emberrel, hát tedd meg ezesetben is. Aztán ha sikeresen oldódik a hangulat pár perc alatt (vagy épp rajta is azt az izgalmat látod, amit magadban érzel), akkor 1-2 kérdéssel biztosan kapsz olyan választ amivel kiderülnek dolgok. Ahol van kérdés, ott mindig van válasz! Hajrá!
2010. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!