Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jóba vagyok már egy jó ideje. De mostanság - lassan egy hete - nem beszélünk. Igazából nem tudom, hogy miért de hirtelen elkezdte leszar*i a fejem. Nem írt msnen (előtte minden nap rám írt). meg nem írt vissza kommentárokra, levélre alig-alig de ott is csak szűk szavakban. És nem rég még kicsimnek, szívemnek hívott meg stb. És egy kicsit szolidan leb*sztam, mert szarul esik a viselkedése. Én kezdtem bele szeretni már.

És hiányzik is. Most mit tegyek? Keressem én fel őt? (fussak én utána?) Vagy hagyjam inkább? ..hátha jelentkezik ő!?

14/L


2010. dec. 10. 19:36
 1/9 Moszuke ***** válasza:
90%

lebasztad aztán megsértődött.. mit csodálkozol? mostantól neked kell futnod utána.. ezt elkúrtad:) ha kezdted megszeretni mért basztad le?

tipikus nő vagy.

2010. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"kicsit szolidan leb*sztam"

ami kb azt jelenti h elbeszélgettem vele komolyabban. ne gondolj olyan nagy lebaszásra... amit azért tettem mert nem tudtam mi baja és rohadt szar, hogy bunkózik!!

2010. dec. 10. 19:48
 3/9 anonim válasza:
93%
Szilvás buktát, mert azt szeretem.
2010. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Moszuke ***** válasza:

tök jó hogy fel se fogom mit írsz..

szal az a gond, hogy indokolatlanul a srác egyik napról másikra bunkó lett?

hát gondoltál arra, hogy megunta nyalni a segged és csak várta és várta a reakciód de az nem jött? megunta.

na most.. jól értettem a problémát?:D

2010. dec. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

indokolatlanul a srác egyik napról másikra bunkó lett. IGEN.

de egyébként megkapta a reakciómat. arra nem kellett neki várni.

2010. dec. 10. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát azért lett bunkó, mert Te visszautasítottad a közeledését, mert nem volt szimpatikus az amiket mondott kedveskedve(Ő így próbált közeledni hozzád, hogy kedves szavakkal bombázott), erre Ő szégyenében most nem mer ismét közeledni feléd, nehogy azt is zokon vedd...

Azt hiszem van még mit tanulnod az emberi kommunikációról...

Szerintem egy kicsit önző vagy...

2010. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem negatívat reagáltam vissza. nem voltam elutasító.
2010. dec. 11. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
A fene a pofádat,második,ezt én akartam ><
2010. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Várj!

Nem látja / érzi hogy te szereted.

Adj neki rá jelet!

Olyat amit ő is megért.

Lehet ő is szeret csak fél hogy te nem.

Bármi megtörténhet.


Gondolj a legjobbra akkor is ha a legrosszabb dolog történik.

Minden rendben lesz !


Puszi:Havajnii

2010. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!