Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? (fiúügy)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 8.os, és az osztálymból régebb óta tetszik egy fiú. Azt hiszem énis etszem neki, mert mindig rámír msnen, és nagyon sokat beszélgetünk élőben is, próbál a közelemben lenni és mindig ott lenni velem, viszont így konkrétabban még nem utalt rá hogy tetszek neki, sose mond ehez kapcsolódó dolgokat, és nemtudom hogyan szedhetném ki belőle úgy, hogy ne krédezzek rá csak mondjuk valahogy elszólja magát. Szerintetek mit csináljak? Lépjek én, vagy valahogy szedjem ki belőle azt hogy mit érez? előre is köszi :)
2010. dec. 11. 14:09
 1/1 valaki112 ***** válasza:

Szerintem biztos tetszel neki csak fél.Adj neki jeleket hogy te őt nagyon kedveled,és ha viszonozza akkor sínen vagy aztán meg Showtime :)

Pl.: én egyszer még alsóban (húúú derég volt xD) Valamit rajzoltam az egyik fiúval és ő tette a vonalzót és húztam a vonala és egyszer úgy húztam a vonalat hogy rátettem a kezem az övére és ő hagyta :D Hát szóval......Remélem valamit azért mondtam :D

2010. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!