Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? :/

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel jóba vagyok már egy jó ideje. De mostanság - lassan egy hete - nem beszélünk. Igazából nem tudom, hogy miért de hirtelen elkezdte leszar*i a fejem. Nem írt msnen (előtte minden nap rám írt). meg nem írt vissza kommentárokra, levélre alig-alig de ott is csak szűk szavakban. És nem rég még kicsimnek, szívemnek hívott meg stb. És egy kicsit szolidan leb*sztam, mert szarul esik a viselkedése. Én kezdtem bele szeretni már.

És hiányzik is. Most mit tegyek? Keressem én fel őt? (fussak én utána?) Vagy hagyjam inkább? ..hátha jelentkezik ő!?

14/L


2010. dec. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést, mintha már egyszer (szóról-szóra) feltetted volna...

Hülye vagy és kész...Ez nem vitás...

Elijesztetted és most nem mer szóba állni veled...Ennyi

2010. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pálinkát.
2010. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért futnál utána mikor ő nem keres? Lehet fájdalmas hallani, de valószínűleg átvert. Ne alázkodj meg, hagy tudja vagy legalábbis lássa azt, hogy te is megvagy nélküle. Ha vágyódol utána és ő ezt tudja, ki fog használni vagy ugyanúgy nem fog veled foglalkozni ahogyan most. Ha akarna valamit akkor írna, keresne. Komolyan mondom ne ess bele ennyire egy fiúba és ne szaladj egy olyan után akit már nem érdekelsz. Tapasztalatból mondom, velem is ezt csinálta egy srác, de én még időben véget vetettem a dolognak és bár még fáj, de tudom, hogy jó döntés volt és lesz majd más. Még fiatal vagy fel a fejjel, ettől sokkal nagyobb csalódások fognak érni az életben. Edződj meg! Sok sikert, remélem segítettem valamennyire:)
2010. dec. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

nagy meg lepődésemre pár perccel ezelőtt írt rám a srác. xD

2010. dec. 11. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
XD HURRÁ!!! XD
2010. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!