Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a volt barátom szánfékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátom szánfékosan nem köszönt fel a születésnapomon az mit jelent?

Figyelt kérdés
2évig jártunk, 1 honapja szakitottunk. tudja nagyon jol, hogy ma van. bántásbol? vagy ennyire nem érdeklem..
2010. dec. 13. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a kérdés, hanem az, hogy téged miért érdekel, hogy ő mit csinál, illetve nem csinál?
2010. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja ? mit vársz ?:P hogy jó pofizzon ? majd helyre rázódik :P jövőre majd felköszönt :P am mi az a szánfékosan ? + miért bánt téged az hogy a volt barátod nem köszönt fel ?:P hmm :D
2010. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

sok lány úgy van vele hogyha az egykori pasija csak ilyen hétköznapi rendes gesztust csinál hogy pl felköszönti akkor már azt is nyomulásnak veszik

nyilván az esetleges félreértéseket akarja elkerülni

2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

én se szoiktam felkeresni az excsajaimat a szülinapjukon.

miért is kellene?

2010. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szakítottatok. Nincs már közötök egymáshoz. Miért is kéne felköszöntenie?
2010. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
semmi köze nincs hozzád, akkor miért várod el tőle? Köszöntsön fel az új pasid(ha van). őrajta ezt ne kérd számon!
2010. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tévedsz kedves kérdező!

A kérdésedben szereplő tény kimeríti a gondatlanságból elkövetett fel nem köszöntés tényállását.Ennek büntetési tétele életfogytiglani kapcsolattartás megszakítása.

2010. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én ugy gondolom, hogy akár a 2év tisztelete miatt, vagy mert hogy egykor szerettük egymást. Én felköszönteném és nem azért mert ki szeretnék vele békülni, hanem emrt szimpláne gyszer fontos része volt az életemnek és megérdemel ennyit
2010. dec. 13. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Én se köszöntöm fel egy exemet sem, kivéve, akivel azóta is egy társaságba járunk és jóban vagyunk. Amúgy miért kéne?
2010. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én 1et felszoktam :P ennyit megérdemel alapon stb de gondolom ő se kezd el ezen agyalni ha véletlen nem tenném XD
2010. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!