Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

én általában csak baráti körök által ismerkedek csajokkal, és előfordul h az éppen megismert csaj, elég egyértelmű jeleket ad, hogy bejövök neki, ilyenkor vmiért nem érdekel a csaj, eszembe se jut, hogy rástartoljak, sőt még hárítom is ha próbálkozik, ez csak egy dolog, a baj ott kezdődik, hogy 3-4 nap múlva jön rám, hogy kell nekem az a csaj, csak miután 1 estig kb szarok a fejére, kicsit fura a szituáció... és nem tudok mit csinálni, jó párszor kerültem ilyen helyzetbe, de nem tudok tanulni belőle, ugyanúgy előfordul legközelebb is, ha egyszerűen akkor éppen nem érdekel, akkor mem tudok mit tenni.


vélemény?

amúgy 21/F


2010. dec. 13. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó ez volt!!! Én is 21/F. Hát. Mostmár ,hagyom magam. Néha nem jönbe a csaj,de másnapra megnézem a Facebookon és örülök,h nem hagytam ki.
2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tiltott gyümölcs mindig édesebb :) Nekem is van olyan (lány vagyok) hogy amíg nem kezd el érdekelni a srác, addig még a randikat is időpocsékolásnak érzem, ami eléggé megnehezíti a dolgokat. De nálam általában a józan ész győz, arra gondolok, hogy a srác helyes, okos és jófej, amíg meg nem törik a jég. Persze ez csak akkor működik, ha amúgy valóban megvan köztetek a vonzalom, ha valóban csak amiatt vonz, hogy nem lehet a tiéd, az sztem veszett ügy.
2010. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

áá nem vagyok én olyan, h azért vonzzon mert nem kaphatom meg.


csak azt nem értem, hogy elsőre miért nem tetszenek, de ezek szerint nem vagyok egyedi eset, ez azért jó érzés:)

2010. dec. 13. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Háát ti fiúk mind egyformák vagytok... :S
2010. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!