Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyennek hat?

Figyelt kérdés

Nem akarok szalagavatóra menni.A lányokkal voltunk shoppingolni,hogy egyenblúzt válasszunk.A többség 42-47kg és én meg kétszer akkora vagyok,majdnem 80kg......Iszonyat mikor egymás mellé állunk a tükör elé egy 45kg-os lánnyal!

Kilógok! :(

Nekem a mellem kb. 100cm,nekik 20cm-rel kisebb...A csípőm is 95-100 cm körül van,nekik szintén ott is jóval kisebb..és a derekamról ne is beszéljünk....:( !!!!

Mit csináljak?


2010. dec. 14. 01:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
szerintem nevetségesen hatna ez az egész....
2010. dec. 14. 01:09
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezért hülyeség kihagyni a szalagavatót :D nagyon sok nagydarab lány van, aki még is szép :D nem csak a számok számítanak, fontos hogy úgy összességében milyen. úgyhogy szerintem menj el nyugodtan, túl fogod élni :D
2010. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a csipőjük a modelleknek 90.. amúgy ha ennyire zavar most gondolom már régebben is észrevetted miért nem fogyóztál?
2010. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem gondolod, hogy én nem fogyózom?Konditerembe is járok...igenis foglalkoztam én előtte is azzal,hogy tudjak fogyni...de már jó ideje semmi nem megy...:(De nem ez volt a kérdés,hogy kell-e fogynom vagy tennem valamit azért,hogy ne ígyn ézzek ki!Ezt tudom!

Csak hát annyira rondán néz ki,hogy mindneki vékony,én meg...Na mindegy...Nem akarok ott feltűnő lenni........

2010. dec. 14. 01:18
 5/15 A kérdező kommentje:
XXS/34-es méretet hordanak sokan !! :(
2010. dec. 14. 01:21
 6/15 anonim válasza:
Eszedbe ne juson kihagyni. A világ egyik legklasszabb élménye. Életed végéig bánnád ;) :D
2010. dec. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen vegyél egyet a méretedben, biztos csinos leszel!!

ha még mosolyogsz is és jól érzed magad, hidd el, hogy sikert fogsz aratni. egy csomó pasi utálja a kriptaszökevény lányokat, csak legyél ezzel tisztában, legyél magabiztos, velük meg ne foglalkozz.

2010. dec. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én anno bojkottáltam a szalagavatómat és a többieket is erre búzdítottam-végül kisebbségbe kerültek a keringőzők


Az nem szánalmas hogy nagyobb darab vagy,csak az ha ugyanakkora ruhába akarod magadat belepréselni mint ők.

Öcsém szalagavatóján voltunk mikor anyukám elkezdett hüledezni hogy "nézzétek annak a lánynak hogy kilóg a hája a ruhából!"Én rögtön lecsitítottam mondván istentudja kik ülnek a közelünkben hátha annak rokonai.Bár a saját szalagavatómhoz csak a nevemet adtam(azaz elfogadta a szalagot) jópár ilyen rendezvényen voltam.Megesett hogy összeverekedtek a vendégek....

2010. dec. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy kép, de szerintem Te vagy szebb, mégpedig sokkal szebb. Nem csípem a csontvázakat.
2010. dec. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát ha 1 18 éves csaj 43 kiló ott gáz van XD már ha nem 130 centis XD de am rohadtul nem fogja nézni senki se XD

oh 100cm ... :P hát ha ez C kosarat takar akkor szrni bele :P am összhatás a lényeg :P nem hallottad még a tökéletes nő : 90 60 90 a 60 kell még :P de amíg nincs meg addig meg menj csak szalagot tűzetni :P [90 éves 60 az iqja és 90 millája van a bankban XD]

19F

2010. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!